Zapraszamy do zobaczenia galerii ślubnej Agnieszki i Patryka, których ślub odbył się w kościele św.Wawrzyńca w Chorzowie.
Młoda Para to dwójka przesympatycznych osób, którzy od wielu lat związani są z harcerstwem. Z tej okazji, Mszy św. towarzyszył zastęp ZHP młodych harcerzy ubranych w mundury, którzy utworzyli w kościele fantastyczny korowód dla Młodej Pary.
Był to dzień pełen emocji i różnych zaskakujących sytuacji. Młoda Para spontanicznie wskoczyła na trampolinę, w sukni Pani Młodej w czasie tańca powstała nieoczekiwana dziura, która została błyskawicznie zaszyta, a”nową” parą młodą została para, która razem przyszła na ślub i to w dodatku para taneczna, która dała imponujący popis pierwszego tańca.
Towarzyszyły nam tego dnia podniosłe i wzruszające chwile, zwłaszcza podczas wyświetlanego filmu z podziękowaniami dla Rodziców, podczas którego śmiech mieszał się ze łzami wzruszenia. Zabawa w Dworku Parkowym położonym w Parku Śląskim trwała do białego rana, czego zasługą był zepół WakeMeUp i ich wokalistka.

FabrykaMarzen 1 FabrykaMarzen 2 FabrykaMarzen 3 FabrykaMarzen 4 FabrykaMarzen 5 FabrykaMarzen 6 FabrykaMarzen 7 FabrykaMarzen 8 FabrykaMarzen 9 FabrykaMarzen 10 FabrykaMarzen 11 FabrykaMarzen 12 FabrykaMarzen 13 FabrykaMarzen 14 FabrykaMarzen 15 FabrykaMarzen 16 FabrykaMarzen 17 FabrykaMarzen 18 FabrykaMarzen 19