Plener Agnieszki i Patryka odbył się Pradze. W tym miejscu nie brakowało nam inspiracji do sesji. Urokliwe uliczki, metro, most Karola, katedra Wita Stwosza i wiele innych miejsc – tam byliśmy! Po dotarciu z Młodą Parą do Pragi podjeliśmy decyzje że dużym wyzwaniem byłoby gdyby sesja odbyła się zarówno w nocy jak i w dzień – a czemu nie! oczywiście! to był świetny pomysł!

Sesja odbywała się w pierwsze, bardzo zimne dni listopada, jednak pomimo tego udało się nam wykonać sesję w wielu ciekawych miejscach. Było zimno, ale daliśmy radę!- W przerwach pomiędzy zdjęciami Młodą Parę szybko ubieraliśmy w puchowe kurtki, a dodatkowo cały czas panowała gorąca atmosfera!
Chętnie tam wrócimy jeszcze raz!

FabrykaMarzen 1 FabrykaMarzen 2 FabrykaMarzen 5 FabrykaMarzen 6 FabrykaMarzen 7 FabrykaMarzen 8 FabrykaMarzen 9 FabrykaMarzen 10 FabrykaMarzen 11 FabrykaMarzen 12 FabrykaMarzen 13 FabrykaMarzen 14 FabrykaMarzen 15 FabrykaMarzen 16 FabrykaMarzen 17 FabrykaMarzen 18 FabrykaMarzen 19 FabrykaMarzen 20 FabrykaMarzen 21 FabrykaMarzen 22 FabrykaMarzen 23 FabrykaMarzen 24 FabrykaMarzen 25 FabrykaMarzen 26