Przygoda tego dnia zaczęła się na przygotowaniach u Pana Młodego, po czym jak zwykle wybraliśmy się z aparatami i kamerami do Pani Młodej, droga nie zapowiadała się na skomplikowaną, jednak telefon do przyjaciela, czyli Pana Młodego pomógł nam w dotarciu do celu – gdy już wydawało nam się że jesteśmy na końcu drogi pośród malowniczych okoliczności przyrody ukazała nam się droga pośród przepięknych, żółtych słoneczników która zaprowadziła nas prosto do domu Marty.

Już przy wejściu zachwyciła nas wyjatkowa suknia Pani Młodej – obłędnie piękna, dwukolorowa brzoskwiniowa, pasujaca idealnie do jej karnacji tworząc ciepła i stonowana stylizacje. Po przygotowaniach Marta przywitała Andrzeja przed domem, a towarzyszył nam również w tym momencie zespół Telex, z którymi później pracowaliśmy na sali weselnej.

Ceremonia odbyła się w pięknym, jasnym kościele Matki Bożej Pocieszenia w Krakowie – nasze aparaty kochają światło, a w tym kościele go na pewno nie brakowało. Polecamy ten kościół 🙂 Również ze względu na…. KLIMATYZACJĘ!- tak,tak, klimatyzację, nam też było trudno w to uwierzyć dopóki sami tego nie zobaczyliśmy. Po prostu kosciol marzenie dla fotografów, jak i Par Młodych i wiernych w upalne dni. Przysięga małżeństwa dostarczyła wiele emocji, po czym miało miejsce równie emocjonalne wyjście w kościoła. Dawno nie widzieliśmy tyle radości i szczęscia u wychodzącej z koscioła Pani Młodej.Na zabawę Para Młoda zabrała nas do Dworku Szlacheckiego w Sieciechowicach, a całość zabawy prowadził wspomniany już zespół TELEX. Przygotowany wcześniej film z podziękowaniami dla rodziców do piosenki Justina Timberlake’a okazał się strzałem w dziesiatke, rodzice naszej pary płakali ze śmiechu i wzruszenia (film do zobaczenia w portfolio), my zresztą również już przy montażu tego teledysku wiedzieliśmy, że sceny z tego filmu odegrali ma miarę oskara:)

Dodatkowa atrakcja na weselu były zyczenia składane młodej parze przez gości poprzez wdychanie balonikow z helem. Wszyscy mieli ubaw po pachy, każdemu polecamy tego typu dodatek slubny:) My również skorzystaliśmy z okazji żeby złożyć życzenia Parze Młodej zmienionym glosem:)

Zapraszamy na reportaż.

Dekoracje:
Miejsce:
Kwiaty:
Suknia:
MUA:
Włosy:
Biżuteria:
Samochód: