Photogadgets

Fotogadżety

decor-2-big-gold

Mamy wiele pomysłów na wykorzystanie Waszych zdjęć do tworzenia wspaniałych upominków, które można podarować w formie prezentu komuś bliskiemu. Jeżeli chcesz mieć zdjęcie bliskiej osoby przy sobie pijąc poranną kawę to foto kubek jest w sam raz dla ciebie. Koszulka ze zdjęciem (czy też śliniaczek dla małych dzieci) sprawią Wam, a na pewno obdarowywanym wiele radości. Mamy w swojej ofercie także kalendarze z wybranymi przez Was fotografiami. Do każdego z gadżetów można dołączyć także napis, przez co taki prezent stanie się jeszcze bardziej osobisty. Foto gadżety to doskonałe prezenty na każdą okazję jak i na promocję firmy. Realizujemy również specjalne zamówienia.

Foto kubek

– niecodzienny przedmiot codziennego użytku.Foto kubek wykonany jest z wysokiej jakości porcelany w kolorze białym (może być kolorowy środek). Nadruk ma wielkość maksymalnie 21×8,5cm i jest nanoszony na porcelanę z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik za pomocą specjalistycznej prasy oraz metody sublimacji co gwarantuje wysoką jakość i trwałość. Tak wykonany kubek odporny jest zarówno na temperaturę jak i środki czystości. Istnieje możliwość dodania indywidualnego napisu oraz efektów na życzenie.

Foto puzzle

– dla lubiących pogłówkować.Foto puzzle wykonane są z dobrego jakościowo tworzywa i z pewnością zapewnią nie tylko miłą niespodziankę ale i zajęcie na dłuższy czas. Zapakowane w pudełko z wydrukowanym zdjęciem zawartości.

Skarbonka

– foto prezent dla oszczędnych.Foto skarbonka pozwoli Ci przygotować nie tylko ładny ale i praktyczny prezent dla Twojej pociechy. Skarbonka z odpowiednim zdjęciem i napisem (np. przypominającym o celu oszczędzania) z pewnością zmobilizuje nawet rozrzutnego. Gadżet nadaje się także jako puszka na różnego rodzaju zbiórki oraz na napiwki.

Foto podkładka pod mysz

– praktyczny prezent dla lubiących komputery.Podkładka jest wykonana z bardzo dobrego tworzywa (gruba warstwa przylegającej gumy pokryta płótnem), doskonale nadaje się do codziennego użytku. Sprawdza się doskonale zarówno w przypadku myszek tradycyjnych jak i nowoczesnych myszy optycznych/laserowych. Jest to dobra propozycja na prezent dla ukochanego spędzającego dużo czasu przed monitorem. Po wykonaniu nadruku z logiem firmowym nadaje się również do firmowego biura.

Foto fartuszek kuchenny

– foto prezent dla Pani domu.Idealny prezent zarówno dla Pani jak i Pana domu lub lubiącej(go) gotować chłopaka/dziewczyny. Wykonany z grubego materiału jest nie tylko ładny lecz także praktyczny. Tworzywo z którego jest wykonany daje się łatwo czyścić co dodatkowo przedłuża jego żywotność.

Kalendarze

– pamiątka na cały ROK.Kalendarze wykonywane są na papierze fotograficznym rozmiaru A3 lub A4 (kalendarz jednostronny lub 12 stronicowy). Klient ma do wyboru jeden z kilku projektów opracowanych przez naszych grafików. Na kalendarzu można umieścić własny napis, zdjęcie, rysunek czy grafikę, dzięki czemu staje się on idealnym prezentem na cały rok. Opracowujemy i wykonujemy także kalendarze na serie zdjęć np. do przedszkoli, kalendarze firmowe itp.

Foto koszulki

– foto prezent który zabierzesz ze sobą wszędzie.Foto-koszulka ze zdjęciem jest doskonałym prezentem dla osób aktywnych. Wykonana z odpornego na zabrudzenia, łatwego w czyszczeniu materiału pozwala cieszyć się oryginalnym prezentem w wielu okolicznościach. Nadruk wykonywany jest specjalną techniką odporną na rozciąganie. Nie musisz się obawiać że nadruk pokruszy się i odejdzie jak ma to miejsce w popularnych prasowankach.

Śliniaczki

– mały prezent dla malucha.Śliniaczek jest idealnym prezentem dla twojej pociechy, wykonany z odpornego na zabrudzenia i środki piorące materiału pozwoli długo cieszyć się jego estetycznym wyglądem. Można go zprezentować jako upominek z okazji chrzcin lub jako zabawny prezent na osiemnaste urodziny. Gwarantujemy, że będzie to jeden z najoryginalniejszych prezentów.

KATALOG PRODUKTÓW

Zapraszamy na nasze aukcje!

Najnowsze gadżety w najlepszych, atrakcyjnych cenach!