Photographic offer

Oferta fotograficzna

decor-2-big-gold

Nasza firma zajmuje się profesjonalną fotografią głównie na terenie Polski, ale i nie tylko.

Wykonujemy zdjęcia ślubne, okolicznościowe, plenerowe, rodzinne, architektury, wnętrz, zdjęcia do dokumentów oraz sesje studyjne. Realizujemy również fotografię reportażową z imprez i uroczystości.

null

ŚLUBNA

Fotografia ślubna doskonale oddaje emocje i uczucia. Staramy się, aby nasze kadry zatrzymywały chwile dla Was ważne, by obrazy w nich zawarte stały się Waszą pamiątką na resztę życia, które pozwolą nawet po latach przywołać te same uczucia i emocje towarzyszące podczas przygotowań do ceremonii.
Fotografia ślubna to uchwycenie na zdjęciu, ale przede wszystkim w naszej pamięci pięknych, niepowtarzalnych chwil, jednak jakże kruchych i ulotnych. Zdjęcia powinny być nie tylko pamiątką, ale także mają oddać emocje i wyjątkowość chwili do których z chęcią powrócimy po latach. Fotograf ślubny, który będzie uwieczniał dzień Waszego ślubu musi być nie tylko profesjonalnym reporterem, ale także kimś w rodzaju przyjaciela, któremu zaufacie, który uczestniczy w jednym z najważniejszych dni w Waszym życiu i przedstawi go na wysublimowanych, pełnych uroku zdjęciach ślubnych.
ZOBACZ
null

OKOLICZNOŚCIOWA

Z przyjemnością uwieczniamy na zdjęciach najpiękniejsze momenty z wszelkich uroczystości, m.in.:
- Chrztów Świętych,
- studniówek,
- wieczorów panieńskich i kawalerskich,
- urodzin,
- imprez firmowych.
null

REPORTAŻOWA

Fotografia reportażowa to realizacja materiału zdjęciowego z ważnych wydarzeń czy specyficznych miejsc. Najczesciej jednak przybiera forme fotografii komercyjnej. W ofercie znajdują się reportaże z imprez firmowych, uroczystości rodzinnych jak chrzest czy komunia, wydarzeń społecznych i kulturalnych czy zawodów sportowych.
null

STUDYJNA

Profesjonalne sesje fotograficzne realizujemy nie tylkow studio, ale i w plenerze. Nasze doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt najwyższej jakości pozwala nam na ich realizację w każdych warunkach, a efekty zaskoczą nawet najbardziej wymagających.
ZOBACZ