Photographic offer

Oferta fotograficzna

decor-2-big-gold
foto

Nasza firma zajmuje się profesjonalną fotografią głównie na terenie Polski, ale i nie tylko.

Wykonujemy zdjęcia ślubne, okolicznościowe, plenerowe, rodzinne, architektury, wnętrz, zdjęcia do dokumentów oraz sesje studyjne. Realizujemy również fotografię reportażową z imprez i uroczystości.

ŚLUBNA

Fotografia ślubna doskonale oddaje emocje i uczucia. Staramy się, aby nasze kadry zatrzymywały chwile dla Was ważne, by obrazy w nich zawarte stały się Waszą pamiątką na resztę życia, które pozwolą nawet po latach przywołać te same uczucia i emocje towarzyszące podczas przygotowań do ceremonii.

Fotografia ślubna to uchwycenie na zdjęciu, ale przede wszystkim w naszej pamięci pięknych, niepowtarzalnych chwil, jednak jakże kruchych i ulotnych. Zdjęcia powinny być nie tylko pamiątką, ale także mają oddać emocje i wyjątkowość chwili do których z chęcią  powrócimy po latach. Fotograf ślubny, który będzie uwieczniał  dzień Waszego ślubu musi być nie tylko profesjonalnym reporterem, ale także kimś w rodzaju przyjaciela, któremu zaufacie, który uczestniczy w jednym z najważniejszych dni w Waszym życiu i przedstawi go na wysublimowanych, pełnych uroku zdjęciach ślubnych.

OKOLICZNOŚCIOWA

Z przyjemnością uwieczniamy na zdjęciach najpiękniejsze momenty z wszelkich uroczystości, m.in.:

– Chrztów Świętych,
– studniówek,
– wieczorów panieńskich i kawalerskich,
– urodzin,
– imprez firmowych.

REPORTAŻOWA

Fotografia reportażowa to realizacja materialu zdjeciowego z ważnych wydarzen czy specyficznych miejsc. Najczesciej jednak przybiera forme fotografii komercyjnej. W ofercie znajduja sie reportaże z imprez firmowych, uroczystości rodzinnych jak chrzest czy komunia, wydarzeń społecznych i kulturalnych czy zawodów sportowych.

STUDYJNA

Profesjonalne sesje fotograficzne realizujemy nie tylkow studio, ale i w plenerze. Nasze doświadczenie orazprofesjonalny sprzęt najwyższej jakości pozwala nam na ichrealizację w każdych warunkach, a efekty zaskoczą nawet najbardziej wymagających.

SLUB

STUDIO