Photo pictures, photoboards and photos XXL

Fotoobrazy, fotoboardy i zdjęcia XXL

decor-2-big-gold

Nie strać swoich wspomnień!

Już dziś utrwal swoje zdjęcia!

FOTOOBRAZY

fotoobraz1_n
fotoobraz2_n
fotoobraz3

FOTOOBRAZ NA PŁÓTNIE Z TWOIM ZDJĘCIEM!

Fotoobrazy, czyli fotografie drukowane na płótnie w formie gotowego do zawieszenia na ścianę obrazu.

Fotoobrazy drukowane są na prawdziwym płótnie a następnie zostają naciągnięte na mocnej, drewnianej ramie.

Twoje ulubione zdjęcia staną się dziełami sztuki.

Obrazy wydrukowane na wysokiej jakości bawełnianym, malarskim płótnie canvas, naciągniętym na drewniane sosnowe ramy. Oferowane przez nas wydruki wykonywane są w bezpiecznej dla zdrowia i środowiska technologii wodnej, oryginalnymi tuszami pigmentowymi oraz na atestowanych podłożach.

Standardowo krawędzie boczne obrazów zadrukowane są motywem zdjęcia poprzez lustrzane odbicie, wygląda to bardzo estetycznie, a dzięki temu mamy możliwość wieszania ich bezpośrednio na ścianie bez konieczności oprawiania. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy zostawili białe boki lub pomniejszyli zdjęcie.

Płótno bawełniane canvas naciągnięte na drewnianą sosnową ramę tzw. krosna lub blejtramy, po naciągnięciu płótna na krosna wbijamy kliny, dla lepszego naprężenia płótna. Widoczna gołym okiem, charakterystyczna struktura bawełnianego płótna canvas, nada wyjątkowy wygląd zdjęciom rodzinnym, pamiątkom, reprodukcjom oraz każdej innej fotografii lub grafice. Aby obrazy nie odstawały od ściany, nie montujemy żadnych zawieszek. Między płótnem a ramą jest kilka milimetrów przestrzeni, i tam zachaczamy główkę kołka.

Obraz można pokryć werniksem (lakierem wodnym) co podnosi nasycenie i kontrast wydruku, a także zabezpiecza obraz przed wilgocią i promieniowaniem UV. Tak zabezpieczony obraz można przecierać mokrą szmatką.

Obrazy, wydruki fotograficzne i fototapety wykonujemy na drukarce uznanej za najlepszą na świecie do wydruków fotograficznych – Epson Stylus Pro 9900. Drukarka ta wykorzystuje nową, zaawansowaną technologię 11-stu kolorów, poszerzającą zakres tonalny druku (HDR). Rozdzielczość druku do 2880 dpi zapewnia płynne przejścia tonalne.

Należy pamiętać, że jakiekolwiek różnice w barwach i odcieniach obrazów bardzo często spowodowane są ustawieniami monitora lub matrycy laptopa. Należy liczyć się z tym, że praktycznie na każdym monitorze nasycenie barw oraz odcienie mogą być zupełnie inne.

Obraz z Twojego zdjęcia

Drukujemy obrazy z plików graficznych dostarczonych przez zamawiającego. Zalecamy aby rozdzielczość zdjęcia była większa niż 3 megapiksele, (2000 pikseli na dłuższym boku zdjęcia). Analizy i korekty plików do druku wykonywane są w naszym studio graficznym przez grafika na profesjonalnym oprogramowaniu

Płótno canvas o wysokiej gramaturze

Płótno to odznacza się wysoką białością oraz dobrą elastycznością. Strukturą dobrze imituje płótno malarskie. Jest wytrzymałe i dobrze absorbuje atrament pigmentowy. Z uwagi na dobre odniesienie ceny do jakości jest najczęściej stosowanym medium przy produkcji foto obrazów.

Perfekcyjnie nasycone i trwałe kolory

Do druku wykorzystywane są plotery fotograficzne marki Epson, drukujące w technice atramentu pigmentowego. Druk odbywa się w rozdzielczości 1440 dpi co gwarantuje fotograficzną jakość i wyjątkową szczegółowość. Technologie stosowane w bobraz. pl spełniają wymogi jakości muzealnej i galeryjnej. Używamy wyłącznie oryginalnych, ekologicznych i bezwonnych tuszy nie zawierających szkodliwych dla człowieka substancji.

Zadrukowane boki (efekt 3D)

Zawsze zadrukowujemy boczne krawędzie obrazów dzięki czemu prezentują się doskonale oglądane nawet pod dużym kątem (efekt 3d) i nadają się do natychmiastowego powieszenia bez konieczności stosowania dodatkowych ram. Teraz nie musisz się martwić o to by ważne szczegóły na zdjęciu nie znajdowały się w bliskiej odległości od krawędzi zdjęcia. W przypadku ciasnego kadru dorobimy boczne krawędzie na zasadzie lustrzanych odbić dzięki czemu nie utracisz części zdjęcia.

Sosnowa rama najwyższej jakości

Płótno naciągane jest na blejtramę wykonaną z krosna malarskiego. Krosna malarskie wykonane są z suchego drewna sosnowego o pierwszej – najwyższej jakości. Poszczególne części idealnie do siebie pasują umożliwiając ich łatwe dopasowanie oraz prostą i sztywną konstrukcję ramy. Są oszlifowane dzięki czemu klient może cieszyć się z pięknego produktu. Wykonane są z wyjątkową starannością i dbałością.

Kilkadziesiąt różnych rozmiarów

Do Twojej dyspozycji mamy kilkadziesiąt różnych rozmiarów, począwszy od mniejszych np. 40×30, 50×30 na dużych np. 120×80 a nawet 140×100 kończąc.

FOTOBOARDY

FOTOBOARD Z TWOIM ZDJĘCIEM!

Fotoboard to nowatorski pomysł, dzięki któremu Twoje zdjęcia nie wymagają już antyram ani opraw, aby je efektownie wyeksponować. Nowoczesny design i ultralekkie materiały sprawiają, że Twoje zdjęcie może teraz zawisnąć na każdej powierzchni.

Jest wykonany techniką trwałego łączenia odbitki fotograficznej z tablicą z piankowego rdzenia o grubości 3 lub 5 mm (w zależności od formatu odbitki). Rdzeń wykonany jest w 100% z polistyrenu, ma neutralne pH i nie zawiera CFC (chlorofluorowęglan). Papier zabezpieczający rdzeń wykonano w 100% z alfa celulozy, jest bezkwasowy.

Lekkość materiałów sprawia, że można go zawiesić przy użyciu taśmy dwustronnej, bez wiercenia i wbijania gwoździ. Fotoboardy są często wykorzystywane przez galerie w celach ekspozycyjnych, oraz jako efektowne nośniki zdjęć produktów w siedzibach firm.

Teraz Ty też możesz mieć własną galerię – w domu. Zamów fotoboard i ciesz się pięknymi zdjęciami w Twoich wnętrzach. 

ZDJĘCIA XXL

zdjecia XXL 2
zdjęia XXL

ZDJĘCIA XXL DO ANTYRAMY Z TWOIM ZDJĘCIEM!

Oferujemy Państwu wykonanie antyramy z dowolnym zdjęciem.

Mogą Państwo przysłać do wydruku dowolne zdjęcie ze swojego komputera czy aparatu, lub dowolne zdjęcie znalezione w internecie – pamiętać należy tylko aby zdjęcie było w wysokiej rozdzielczości.

Co można umieścić w antyramie?
– zdjęcie
– kolaż zdjęć
– plakat
– dyplom
– rysunek i wiele innych!

Zdjęcia drukujemy na wysokiej jakości papierze fotograficznym satynowanym, dzięki czemu wyglądają niesłychanie naturalnie. Antyramy dzięki zastosowaniu szybki z PLEXi są bardzo leciutkie, i nawet jeżeli spadną na podłogę nie stłuką się jak standardowa szklana antyrama.

Otrzymują Państwo gotowy produkt do powieszenia na ścianę, czyli antyramę z osadzonym już zdjęciem.Wydruk jest ze standardowym marginesem, na życzenie drukujemy z marginesem powiększonym.

W cenę wchodzi wydruk oraz antyrama!
Możesz także zamówić sam wydruk zdjęcia lub samą antyramę!

Jesteś zainteresowany/a?