0
pl
Twój koszyk jest pusty

jak zamówić

Jak przygotować pliki/zdjęcia do zamówienia:

Nasze pary ślubne:

Zamawiając zdjęcia podajecie swoje imiona, datę ślubu, numer zdjęcia z opisem sesja ślubna/narzeczeńska czy ślub. Nie ma potrzeby wysyłać plików.

Zamawiając foto album uzupełniacie tylko parametry albumu, a my Wam szykujemy projekt. Projekt jest w postaci cyfrowej, oglądacie oraz wysyłacie nam swoje uwagi. Uwagi to nr zdjęcia do usunięcia (lub bardzo dokładny opis np. strona 10, zdjęcie lewy dolny róg) oraz nr zdjęcia do umieszczenia w albumie. Wybierając zdjęcia do poprawy pamiętajcie o zachowaniu charakteru całej rozkładówki (musi być w miarę spójna z resztą np. rozkładówka kolorowa, a wybieracie zdjęcie cz-b).

Dla łatwiejszego poruszania się, przygotowaliśmy dla Was specjalną stronę sklepu w STREFIE KLIENTA.

Klienci innych fotografów:

Zdjęcia przysyłamy wg parametrów:
Odwzorowanie kolorów: sRGB (przy AdobeRGB skóra twarzy może wyjść siwa)
Tryb: RGB (przy CMYK przekłamuje podstawowe kolory o parę % i czarny jest słabszy)
Rozdzielczość min 72 dpi (zalecane 300 dpi)
Wymiary wg zamówienia lub większe. Najlepiej nie przycinać plików, sami je dopasujemy wg wytycznych.
Nie oceniamy jakości zdjęć, każdy ma inne poczucie estetyki. Nie wykonujemy korekty kolorystycznej wysłanych zdjęć. Niestety sporo zdjęć od profesjonalnych fotografów nie ma nic wspólnego z prawidłowymi kolorami. Jak nie jesteś pewny/a zdjęć – wydrukuj proszę je u nas np. w formacie 13x18cm i oceń ich jakość.
Jak zdjęcia są za duże aby wysłać e-mailem, to po zakupie proszę wysłać np. WeTransferem lub dyskiem google. Nie wykonujemy albumów z obcych zdjęć lub wykonamy na Waszą wyraźną prośbę, jednak nie mamy wpływu na prawidłową kolorystykę. Czasem zdjęcie na ekranie wygląda dobrze, a w druku się pogarsza. 

Wszystkie produkty wykonujemy sami na profesjonalnych maszynach i utrata jakości wynika tylko ze źle wykonanego lub obrobionego zdjęcia. Posiadanie aparatu z górnej półki nie rozwiązuje problemu. Każdy sprzęt wymaga kalibracji. Aparat, obiektyw, monitor, itd. 

Większość przedmiotów jesteśmy wstanie wykonać nawet w ten sam dzień. Prosimy o kontakt z obsługą. Normalny termin realizacji to dwa dni robocze. Foto albumy robi dla nas zewnętrzna firma i tam termin realizacji od zatwierdzenia projektu wynosi 10 dni roboczych. W okresie świąt oraz końca roku termin wydłuża się do 21 dni roboczych. Nie mamy na niego wpływu.

Najważniejsze błędy wykonywane przez klientów:
– wysyłanie zdjęcia przez fb, messenger lub inny komunikator – takie zdjęcia są kompresowane do paru cm.
– wysyłanie zdjęcia przez email z telefonu z funkcją pomniejszania.
– obróbka zdjęcia w darmowych programach lub na nie skalibrowanych monitorach.
Zawsze przed wysłaniem (tylko i wyłącznie z komputera) proszę powiększyć twarze na zdjęciu (na cały ekran) i ocenić ich jakość. Sprawdzić wielkość pliku, powinien mieć powyżej 2 Mb (minimum), zalecane powyżej 5 Mb.

W przypadku wyrobów personalizowanych podać brakujące dane wg opisów przy danym produkcie. Jak nie mamy pytań, nie wysyłamy projektu a od razu wykonujemy dany produkt. Jak nie jesteś pewny co wyjdzie zaznacz w uwagach prośbę o projekt oraz kontroluj e-mail ponieważ brak odpowiedzi wstrzymuje realizację zamówienia. Proszę czytaj opisy, jak piszemy, że nie można dołożyć np. daty do projektu to nie można lub będzie nie czytelna z powodu wielkości. Zaufaj nam wykonujemy te produkty wiele lat.

Jak szukasz czegoś i nie potrafisz znaleźć, to napisz do nas – odpowiemy lub wycenimy dany produkt. 

Dostawa:

Odbiór osobisty:

Zamawiając możecie odebrać osobiście w naszym oddziale w Chorzowie przy ulicy Świerkowej 1. Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00

Istnieje możliwość dostarczenia zamówienia do naszego punktu usługowego w Katowicach przy ulicy 3 Maja 19 (punkt Ksero Copy-Self -Xero). Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 19.00 oraz w sobotę 10.00 – 14.00. Dostarczymy towar w dniu odbioru po godzinie 17.00.

Poczta Kurier 48:

Najtańsza metoda wysyłki oraz jedyna możliwa przy większych przedmiotach jak foto obrazy. Zaplanowane doręczenie w ciągu 2-3 dni roboczych. 
Przesyłka standardowa:
Do 30 kg wagi rzeczywistej
Maksymalna długość – 150 cm
najdłuższy bok + szerokość + wysokość nie przekraczają 250 cm

Paczkomaty Inpost:

Nadanie przesyłki do wybranego podczas generowania zamówienia paczkomatu. Oferta przeznaczona jest dla paczek o wadze do 25 kg oraz małych wymiarach. Zaplanowane doręczenie w ciągu 1-2 dni roboczych. Prosimy o wybieraniu usługi dla małych przedmiotów, zdjęć, albumów, małych gadżetów. Obecnie Inpost nie wysyła SMSów z informacją o oczekującej przesyłce. Należy pobrać i zainstalować aplikację. Paczka oczekuje 48 godzin i wraca do nadawcy.
Dostępne gabaryty:
A – max 8 x 38 x 64 cm
B – max 19 x 38 x 64 cm
C – max 41 x 38 x 64 cm
Obecnie najszybsza forma dostawy zakupionych przedmiotów.

Firma kurierska DPD:

Planowane doręczenie następnego dnia roboczego. Jednak w okresach świątecznych oraz do mniejszych miejscowości czas może wydłużyć się do 3 dni roboczych. Duże paczki o wymiarach powyżej 60 cm potrafią być dostarczane nawet 7 dni. Nie polecamy tej metody przy większym gabarycie paczki. Firma kurierska DPD nie dostarcza paczek do małych wiejskich miejscowości. W przypadku baraku możliwości nadania paczki w/w firmą możemy zmienić dostawcę na UPS, DHL lub FedEx (w tej samej cenie). Zamawiając tą metodą należy zapewnić możliwość dostarczenia paczki kurierowi, który pracuje w ciągu dnia (średnio 9-15). W przypadku braku domowników w domu zalecamy wysyłkę do miejsca pracy. 
Przesyłka standardowa
Do 31 kg wagi rzeczywistej
Najdłuższy bok – 150 cm
Wysokość + szerokość + długość nie przekraczają 300 cm

Darmowa dostawa:

Przy zamówieniach przekraczających 600zł w naszym sklepie wysyłka jest darmowa. Prosimy przy zakupie wybrać formę co dla Państwa jest wygodniejsze:
paczkomaty (w przypadku paczek przekraczających dozwolone rozmiary wysyłamy kurierem).
darmowa dostawa (realizujemy wg uznania Poczta Kurier 48, DPD, DHL, UPS).

Płatność:

Przelewy24:

Przelewy24 (potocznie P24) to pośrednik przelewów bankowych. Jest to firma finansowa, która za pośrednictwem własnego systemu płatności odbiera płatności od Was, by w późniejszym czasie przekazać je nam. W momencie wpłaty jesteś przekierowywany do systemu Przelewy24 albo do systemu Twojego banku z gotowym formularzem przelewu do potwierdzenia. Przelewy za zakupy są darmowe dla Was i bezpieczne. Koszty transakcji pokrywamy my. Rejestracja w Przelewy24 NIE jest wymagana, by wybrać tę formę płatności i zrealizować płatność. Przelewy24 księgują natychmiast Waszą wpłatę. Wysyłają wtedy informację o wpłacie do nas i my natychmiast rozpoczynamy proces realizacji produkcji towaru. Dzięki takiemu rozwiązaniu firma udostępnia wiele różnych metod płatności (w tym płatności kartami płatniczymi VISA/Mastercard, płatność BLIK). Płatność jest realizowana natychmiast, jako że system umożliwia klientom przekazywanie środków przez całą dobę.

Przelew bankowy:

Posiadamy konta w bankach ING oraz Mbanku. Jak posiadacie konto w jednym z tych banków to wybierz tą formę płatności. Przelew w obrębie tego samego banku zaksięguje się on-line. Proszę podaj nr zamówienia zgodnie z opisem na Twoim zamówieniu jaki otrzymasz na e-mail. Jednak jak posiadasz konto w innym banku to pamiętaj, że przelew może iść 1 dzień roboczy . Otrzymasz potwierdzenie na e-mail po zaksięgowaniu się wpłaty za zamówienie. Od momentu wpływu liczymy czas realizacji.

Prawy guzik myszy nie działa na naszej stronie. The right mouse button does not work on our site.