0
pl
Twój koszyk jest pusty

nas

about us

Nasza Historia

Połączyła nas wspólna pasja i miłość do fotografii, pragnienie stworzenia czegoś innego, niebanalnego, niepowtarzalnego i wyjątkowego.
Obecnie z połączenia fotografii, wideofilmowania, naszego doświadczenia i umiejętności tworzymy doskonałe realizacje filmowe i zdjęciowe.

fotografia

Naszą największą pasją jest fotografia ślubna – pełna emocji, barw i uśmiechów, jakie towarzyszą gościom podczas ceremonii i zabawy.

Towarzyszymy Wam w najważniejszych chwilach Waszego życia, pragnąc uchwycić nie tylko najpiękniejsze momenty, ale też naturalność i spontaniczność, których nigdy nie brakuje. Tworzymy naturalne zdjęcia, które po obróbce uzyskują piękne, ponadczasowe kolory, by przez lata mogły przywracać na nowo najważniejsze wspomnienia. Próbkę naszych umiejętności znajdziecie w galeriach – zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami.

galeria zdjęć

film

W kwestii wideofilmowania można powiedzieć, że wyróżnia nas nieszablonowe podejście do każdego zlecenia.

Według nas w filmowaniu nie chodzi tylko i wyłącznie o uwiecznienie całej okoliczności – skupiamy się na czymś więcej. Chcemy pokazać emocje, które przepełniają serca wszystkich uczestników Waszej imprezy rodzinnej czy okolicznościowej. Jesteśmy kamerzystami, którzy przez cały czas skupieni są na swoim zadaniu – naszemu oku nie umknie żadna okazja na dobre ujęcie!

galeria filmów

Fotografować to znaczy wstrzymać oddech, uruchamiając wszystkie nasze zdolności w obliczu ulotnej rzeczywistości.
Henri Cartier-Bresson

Fotografia jest sposobem odczuwania, dotykania, kochania. To, co złapałeś na filmie, zostało uwiecznione na zawsze … Zapamiętuje małe rzeczy, długo po tym, jak zapomniałeś wszystkiego. 
Aaron Siskind

Polecani przez

ggg

ORŁY FOTOGRAFII

Orły Fotografii to prestiżowa nagroda, którą mogą się poszczycić jedynie najlepsze firmy. W tym konkursie kapitułą oceniająca są klienci. Co za tym idzie, ich werdykt jest najlepszym potwierdzeniem profesjonalizmu wykonywanych usług.
Nagroda przyznawana jest na podstawie ocen wystawionych przez klientów. Do grona Orłów mogą przystąpić tylko firmy o najwyższych ocenach.

więcej

WESELE Z KLASĄ

Otrzymaliśmy Certyfikat
portalu Wesele z Klasą, którego kryterium otrzymania są opinie naszych klientów. A te są dla Nas najważniejsze. Dziękujemy.

Zobacz

jak pracujemy

Zawsze na 100%. W pełnym skupieniu, aby nie przeoczyć żadnej ważnej chwili. Towarzyszymy Wam już od momentu przygotowań. Tworzymy naturalny reportaż ślubny. Dyskretnie i bez ingerencji w przebieg uroczystości, abyście czuli się przy nas swobodnie. Pomagamy i podpowiadamy. Razem z Wami się śmiejemy i wzruszamy.

kim jesteśmy

Pod nazwą Fabryka Marzeń kryje się zespół doświadczonych, niezwykle kreatywnych, a także pozytywnych i otwartych na świat ludzi. Wysiłek, który wkładamy w naszą pracę bezpośrednio przekłada się na jakość zdjęć i filmów, które tworzymy. Ważne jest dla nas to, że zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym stawiamy sobie nowe cele, do których realizacji konsekwetnie dążymy.
.

gdzie pracujemy

Na co dzień działamy na Śląsku i w Małopolsce , jednak jesteśmy do Waszej dyspozycji w całej Polsce i w każdym innym miejscu, w którym będziemy potrzebni.​

Our Team

kreatywni pasjonaci

Jesteśmy zgranym, zaangażowanym, dobrze zorganizowanym zespołem i wierzymy, że właśnie ta cecha – profesjonalny, zgrany zespół jest naszą największą wartością podczas wspólnej pracy. Łączy nas pasja do tego co robimy i niezależnie od wykonywanego reportażu filmowego czy zdjęciowego wszyscy mamy jeden cel – dostarczać naszym Klientom jakość i satysfakcję ze współpracy z nami.
Nie oszukujmy się, po prostu wiemy, na czym znamy się najlepiej i to robimy! – poznajcie nas!

Łukasz

Manager/Fotograf/Operator/Montażysta

Łukasz

Od dwudziestu siedmiu lat specjalizuję się w szeroko rozumianej organizacji, pełnej obsłudze i prowadzeniu imprez o charakterze okolicznościowym. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, mam nowoczesne i nieszablonowe spojrzenie na realizację Waszego zlecenia. W swojej pracy wykorzystuję najnowsze zdobycze technologii (m. in. bezzałogowe drony latające czy mobilne „cyfrowe minilab’y” i wiele innego nowoczesnego sprzętu), co pozwala na realizację szerokiej gamy zleceń. To wszystko aby w pełni sprostać wymaganiom jakie stawiają nam klienci. Od lat pracuję jako fotograf ślubny i zarówno robienie zdjęć, jak i kręcenie filmów to moje wielkie pasje, z których czerpię inspirację i które owocują coraz ciekawszymi projektami.

Agnieszka

Fotograf/Retuszer

Agnieszka

Mam na imię Agnieszka. Aparat fotograficzny to cały mój świat, a fotografia to moja wielka pasja. Nigdy nie przestaję się uczyć, zawsze poszukuję nowych stylów i eksperymentuję przy każdej okazji. Fotografia ślubna to nie tylko moja praca, to moja pasja, której poświęcam bardzo wiele i wierzę, że to sprawia, że wyróżniam się z tłumu.

Patryk

Operator/Montażysta

Patryk

„Kamerzysta, Ty to masz fajną pracę, zjesz, pobawisz się, pokręcisz się z kamerą i jeszcze Ci za to zapłacą” – to zdanie, które najczęściej słyszę na weselach.
Kilka lat doświadczenia w branży, ciągłe szkolenia i siedzenie po nocach przy montażu a jednak coraz bardziej przekonuję się, że faktycznie jest to „fajna praca”. Chętnie potowarzyszę Wam z kamerą w dniu waszego ślubu i wesela.

People Say

opinie klientów

Dlaczego opinie klientów są dla Nas tak ważne?

Dzięki opiniom klientów potencjalni odbiorcy mają większe zaufanie do naszej firmy, a sama świadomość, że inne osoby korzystały już z naszej oferty buduje zaufanie i wiarygodność naszej marki. Są one szczególnym wyznacznikiem dla Par, które nie miały wcześniej do czynienia z wyborem fotografa, czy kamerzysty na ślub.

testimonial-image

Fabrykę Marzeń polecamy wszystkim z całego serca. Pełen profesjonalizm. Agnieszka i Łukasz wykonali kawał dobrej roboty i uwielbiamy wracać do tych chwil dzięki materiałom, które nam dostarczyli. Jeśli szukacie foto/video i chcecie być w pełni zadowoleni to jesteście w dobrym miejscu.

Dominika i Roberttestimonial-image

Polecamy. Pełen profesjonalizm, duże doświadczenie i indywidualne podejście do klienta. Już na etapie przygotowań dali nam kilka cennych wskazówek – warto im w tej kwestii zaufać. Zależało nam też na dyskretnym wykonaniu materiału i byliśby bardzo zadowoleni. Fotograf i kamerzysta byli niemal niezauważalni na ceremoni i w czasie przyjęcia, a mimo to uchwycili wszystko tak jak chcieliśmy. A sama sesja ślubna okazała się wielką przyjemnością i świetną zabawą, która zaowocowała w magiczne zdjęcia.

Monika i Łukasztestimonial-image

Współpraca z Fabryką Marzeń to czysta przyjemność. Pierwszy nasz kontakt z obiektywem był na sesji narzeczeńskiej (szczerze polecamy każdej przyszłej Parze Młodej) i właśnie wtedy zebraliśmy mnóstwo cennych wskazówek dotyczących współpracy podczas ślubu i wesela. Agnieszka i Łukasz oprócz porad związanych z fotografią, chętnie podzielili się ogólnymi radami związanymi z tak ważnym dniem. Na ślubie jak i na weselu byli całkowicie niewidoczni a jednocześnie potrafili uchwycić każdą chwilę. Serdecznie dziękujemy Wam za wspaniałe zdjęcia. Polecamy każdemu!

Paulina i Przemek

Prawy guzik myszy nie działa na naszej stronie. The right mouse button does not work on our site.