0
plen
Twój koszyk jest pusty

o nas

about us

Nasza Historia

Połączyła nas wspólna pasja i miłość do fotografii, pragnienie stworzenia czegoś innego, niebanalnego, niepowtarzalnego i wyjątkowego.
Obecnie z połączenia fotografii, wideofilmowania, naszego doświadczenia i umiejętności tworzymy doskonałe realizacje filmowe i zdjęciowe.

fotografia

Naszą największą pasją jest fotografia ślubna – pełna emocji, barw i uśmiechów, jakie towarzyszą gościom podczas ceremonii i zabawy.

Towarzyszymy Wam w najważniejszych chwilach Waszego życia, pragnąc uchwycić nie tylko najpiękniejsze momenty, ale też naturalność i spontaniczność, których nigdy nie brakuje. Tworzymy naturalne zdjęcia, które po obróbce uzyskują piękne, ponadczasowe kolory, by przez lata mogły przywracać na nowo najważniejsze wspomnienia. Próbkę naszych umiejętności znajdziecie w galeriach - zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami.

film

W kwestii wideofilmowania można powiedzieć, że wyróżnia nas nieszablonowe podejście do każdego zlecenia.

Według nas w filmowaniu nie chodzi tylko i wyłącznie o uwiecznienie całej okoliczności – skupiamy się na czymś więcej. Chcemy pokazać emocje, które przepełniają serca wszystkich uczestników Waszej imprezy rodzinnej czy okolicznościowej. Jesteśmy kamerzystami, którzy przez cały czas skupieni są na swoim zadaniu – naszemu oku nie umknie żadna okazja na dobre ujęcie!

Fotografować to znaczy wstrzymać oddech, uruchamiając wszystkie nasze zdolności w obliczu ulotnej rzeczywistości.
Henri Cartier-Bresson

Fotografia jest sposobem odczuwania, dotykania, kochania. To, co złapałeś na filmie, zostało uwiecznione na zawsze … Zapamiętuje małe rzeczy, długo po tym, jak zapomniałeś wszystkiego. 
Aaron Siskind

Polecani przez

ISPWP Member

Jesteśmy członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Profesjonalnych Fotografów Ślubnych. ISPWP z dumą przyjmuje tylko najbardziej doświadczonych, utalentowanych i profesjonalnych fotografów ślubnych na świecie.

FEARLESS Member

Jesteśmy członkiem
Fearless Photographers, które zrzesza
pełnych pasji zawodowych fotografów z całego świata.

ORŁY FOTOGRAFII

Orły Fotografii to prestiżowa nagroda, którą mogą się poszczycić jedynie najlepsze firmy. W tym konkursie kapitułą oceniająca są klienci. Co za tym idzie, ich werdykt jest najlepszym potwierdzeniem profesjonalizmu wykonywanych usług. Już czwarty raz potwierdzamy najwyższą jakość naszych usług.

ORŁY BRANŻY ŚLUBNEJ

Orły Branży Ślubnej to analogiczny konkurs jak Orły Fotografii tylko grono firm rozszerzone jest na całą branże ślubną. Konkurs wystartował w 2019 roku i również udało nam się zdobyć status GOLD już w pierwszym roku. Rok 2020 potwierdził nasze kompetencje kolejną złotą statuetką. Pomimo pandemii rok 2021 pozwolił utrzymać nam pierwszą pozycję.

WESELE Z KLASĄ

Otrzymaliśmy złoty Certyfikat (Mistrz opinii) portalu Wesele z Klasą, którego kryterium otrzymania są opinie naszych klientów. A te są dla Nas najważniejsze. Dziękujemy.
Opinie zobaczycie tu:
💒 Fabryka Marzeń ⭐⭐⭐⭐⭐ - Fotografia Film 💝spełniamy Wasze marzenia💝

jak pracujemy

Zawsze na 100%. W pełnym skupieniu, aby nie przeoczyć żadnej ważnej chwili. Towarzyszymy Wam już od momentu przygotowań. Tworzymy naturalny reportaż ślubny. Dyskretnie i bez ingerencji w przebieg uroczystości, abyście czuli się przy nas swobodnie. Pomagamy i podpowiadamy. Razem z Wami się śmiejemy i wzruszamy.

kim jesteśmy

Pod nazwą Fabryka Marzeń kryje się zespół doświadczonych, niezwykle kreatywnych, a także pozytywnych i otwartych na świat ludzi. Wysiłek, który wkładamy w naszą pracę bezpośrednio przekłada się na jakość zdjęć i filmów, które tworzymy. Ważne jest dla nas to, że zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym stawiamy sobie nowe cele, do których realizacji konsekwetnie dążymy.

gdzie pracujemy

Na co dzień działamy na Śląsku i w Małopolsce , jednak jesteśmy do Waszej dyspozycji w całej Polsce i w każdym innym miejscu, w którym będziemy potrzebni.​

Our Team

kreatywni pasjonaci

Jesteśmy zgranym, zaangażowanym, dobrze zorganizowanym zespołem i wierzymy, że właśnie ta cecha - profesjonalny, zgrany zespół jest naszą największą wartością podczas wspólnej pracy. Łączy nas pasja do tego co robimy i niezależnie od wykonywanego reportażu filmowego czy zdjęciowego wszyscy mamy jeden cel – dostarczać naszym Klientom jakość i satysfakcję ze współpracy z nami.
Nie oszukujmy się, po prostu wiemy, na czym znamy się najlepiej i to robimy! – poznajcie nas!

People Say

opinie klientów

Dlaczego opinie klientów są dla Nas tak ważne?

Dzięki opiniom klientów potencjalni odbiorcy mają większe zaufanie do naszej firmy, a sama świadomość, że inne osoby korzystały już z naszej oferty buduje zaufanie i wiarygodność naszej marki. Są one szczególnym wyznacznikiem dla Par, które nie miały wcześniej do czynienia z wyborem fotografa, czy kamerzysty na ślub.

Award

nagrody

Prawy guzik myszy nie działa na naszej stronie. The right mouse button does not work on our site.