About

O nas

serca czerwone

Jesteśmy zespołem specjalistów z różnych dziedzin, których połączyła wspólna pasja.

Jesteśmy fotografami ślubnymi, kamerzystami oraz wodzirejami pełnymi pasji i zaangażowania, którzy na każdym kroku chcą podnosić swoje umiejętności.

Jesteśmy zespołem specjalistów z różnych dziedzin, których połączyła wspólna pasja – fotografia ślubna. Działamy głównie na Śląsku (w Chorzowie i Katowicach), jednak jesteśmy do Waszej dyspozycji w każdym innym miejscu, w którym będziemy potrzebni.

Według Nas zarówno w wykonywaniu zdjęć, jak i w filmowaniu nie chodzi tylko i wyłącznie o uwiecznienie całej okoliczności – skupiamy się na czymś więcej. Chcemy pokazać emocje, które przepełniają serca wszystkich uczestników Waszej imprezy rodzinnej czy okolicznościowej. Naszemu oku nie umknie żadna okazja na dobre ujęcie! Gotowe zdjęcia oraz film to nie wszystko. Równie ważna jest cała oprawa przekazywanego materiału.

Saga

Mam na imię Agnieszka. Fotografia to moja wielka pasja. Nigdy nie przestaję się uczyć, zawsze poszukuję nowych stylów i eksperymentuję przy każdej okazji. Fotografia ślubna to nie tylko moja praca, to moja pasja, której poświęcam bardzo wiele i wierzę, że to sprawia, że wyróżniam się z tłumu.

“Nie istnieją reguły opisujące dobrą fotografię, są tylko dobre fotografie” – Ansel Adams

Luk

Od dwudziestu siedmiu lat specjalizuję się w szeroko rozumianej organizacji, pełnej obsłudze i prowadzeniu imprez o charakterze okolicznościowym. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, mam nowoczesne i nieszablonowe spojrzenie na realizację Waszego zlecenia. W swojej pracy wykorzystuję najnowsze zdobycze technologii (m. in. bezzałogowe drony latające czy mobilne „cyfrowe minilab’y” i wiele innego nowoczesnego sprzętu), co pozwala na realizację szerokiej gamy zleceń. To wszystko aby w pełni sprostać wymaganiom jakie stawiają nam klienci. Od lat pracuję jako fotograf ślubny i zarówno robienie zdjęć, jak i kręcenie filmów to moje wielkie pasje, z których czerpię inspirację i które owocują coraz ciekawszymi projektami.

Luk
Fotograf/Kamerzysta

Pat

„Kamerzysta, Ty to masz fajną pracę, zjesz, pobawisz się, pokręcisz się z kamerą i jeszcze Ci za to zapłacą” – to zdanie, które najczęściej słyszę na weselach.
Kilka lat doświadczenia w branży, ciągłe szkolenia i siedzenie po nocach przy montażu a jednak coraz bardziej przekonuję się, że faktycznie jest to „fajna praca”. Chętnie potowarzyszę Wam z kamerą w dniu waszego ślubu i wesela.

Pat
Kamerzysta

DJ VIP

Fotografia ślubna wspaniale uwieczni całą oprawę zabawy weselnej oraz bawiących się gości, jednak uroczystość potrzebuje wodzireja. Od ponad dwudziestu lat specjalizuję się w prowadzeniu imprez, takich jak wesela, studniówki, bale, biesiady, festyny czy imprezy firmowe, a moim zadaniem jest stworzenie doskonałej atmosfery i dopasowanie muzyki do gustu wszystkich bawiących się osób.
Moim celem jest stworzenie Wam takich warunków, abyście mogli doskonale się bawić i by tak doskonały nastrój mógł uwiecznić fotograf ślubny.
Jestem elastyczny, potrafią podejść indywidualnie do każdego zlecenia, a podczas przygotowania zabaw nie kieruję się utartymi schematami.
Duże doświadczenie i wiele lat grania, pozwalają mi prowadzić imprezy muzyczne jako prezenter, konferansjer oraz wodzirej, a do tego jestem w stanie dobrać nagłośnienie i oświetlenie, które dopasowane zostaną do układu sali oraz liczby gości.

DJ VIP
DJ/Wodzirej