0
pl
Twój koszyk jest pusty

oferta – fotoobrazy – drukarka wielkoformatowa

Professional Photographic Large-Format Inkjet Printer

Drukarka wielkoformatowa

Posiadamy najlepszą drukarkę wielkoformatową Canon imagePROGRAF PRO-4000 do drukowania fotografii i grafiki – niezrównane wydruki o szerokości 44 cali i duża niezawodność.

Znakomite rozwiązanie do druku wielkoformatowego o wysokiej jakości

Urządzenie imagePROGRAF PR0-4000 firmy Canon zapewnia znakomitej jakości wydruki na nośnikach do szerokości 44″. The LUCIA PRO 12-kolorowy system atramentu i głowica drukująca o wielkości 1,28″ gwarantują dynamiczne kolory, intensywną czerń, dużą szybkość drukowania i świetną jakość.

Atrament – innowacje

Dzięki połączeniu technologii atramentu pigmentowego LUCIA PRO z 12-kolorową głowicą drukującą o wielkości 1,28" urządzenie PRO-4000 zapewnia znakomitą gamę kolorów i imponujące odwzorowanie odcieni barw.

Zaawansowane przetwarzanie

Mechanizm L-COA PRO firmy Canon obsługuje zaawansowane algorytmy i zawiera układy opracowane z myślą o konkretnych zastosowaniach, dzięki czemu gwarantuje szybką i wydajną pracę urządzenia.

Największa w tej klasie niezawodność

Wytrzymała konstrukcja urządzenia PRO-4000, która zachowuje odpowiednią odległość między głowicą drukującą i nośnikiem, a jednocześnie eliminuje drgania, jest gwarancją trwałej jakości.

Prawy guzik myszy nie działa na naszej stronie. The right mouse button does not work on our site.