0
pl
Twój koszyk jest pusty

oferta – fotoalbumy

photoalbums

Fotoalbumy

Oferujemy prestiżowe fotoalbumy jednego z największych producentów na polskim rynku.

Fotoalbum wykonywany jest ręcznie z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Fotoalbum otwiera się całkowicie na płasko. Ma sztywne karty, ponieważ zdjęcia są tu podklejone do przekładek o gramaturze 800g/m2. Może mieć od 5 do 40 rozkładówek. Do wyboru jest też rodzaj technologii wykonania obrazu oraz papier.

Fotoalbumy występują w jedenastu formatach i siedmiu wyjątkowych kolekcjach. Każda kolekcja charakteryzuje się różnymi motywami oprawy. Dzięki możliwości personalizacji i sporej elastyczności – można wybrać również materiał i kolor, okienka, grawer, nadruk UV, lub inne metody znakowania, papier fotograficzny, przekładki…
Wszystko zależy tu od Was! Możecie więc stworzyć produkt na miarę swoich oczekiwań i marzeń!

Nowoczesna forma w klasycznym wydaniu

Standardowy fotoalbum ślubny, który oferujemy Parom Młodym posiada sztywne, twarde rozkładówki otwierane na płasko o gramaturze 800g/m2 (ok.1mm). Jest to duży fotoalbum z linii Classic o wymiarze 30×30 cm posiadający 20 stron (10 rozkładówek).  Do wyboru dajemy Wam 3 rodzaje materiału na okładkę: ekoskórę, tkaninę introligatorską oraz materiały aksamitne dostępne w wielu różnych kolorach. Tkaniny występują w odcieniach od jasnych (pastelowych), poprzez intensywne, aż do ciemnych. W ofercie proponujemy Wam również materiały DUO, czyli tkaniny dwukolorowe. Dodatkowo album personalizowany jest poprzez umieszczenie na okładce Waszego zdjęcia z waszymi imionami i datą ślubu. Za dodatkową opłatą możliwe są: zaokrąglone rogi, czarne rozbiegówki, dodatkowe strony, obszycie elegancką nicią.

Jeżeli zastanawiacie się nad prezentem dla rodziców proponujemy Wam zestaw 2+1 składający się z dużego albumu 30×30 cm oraz dwóch mniejszych 20×20 cm.

Cechy fotoalbumów

Okienko

outside

W naszej ofercie dostępny jest bardzo szeroki wybór okienek na oprawę. Od tych zajmujących niemal całą okładkę, po mniejsze formaty: kwadratowe, poziome i pionowe. Są one zawsze robione ręcznie. W standardzie - we wszystkich kolekcjach prócz Akryl Prestige - okienka zawsze zabezpieczone są matowym laminatem, możesz jednak wybrać dla nich za dopłatą bardziej efektowne, akrylowe wykończenie, które przypomina taflę szkła.

Kolor i rodzaj okładki

OUTSIDE

Kolor oprawy to jedna z najważniejszych decyzji jakie musisz podjąć kupując swój fotoprodukt. Masz u nas bardzo szeroki wybór: barwionych skór ekologicznych, modnych materiałów tekstylnych i tkanin duo, zmieniających barwę w zależności od sposobu padania światła.

Papier

inside

W Fotoalbumach do wyboru są dwie technologie wykonania obrazu, które są ściśle powiązane z podłożem, na jakim ten właśnie obraz powstanie. Jeśli wybierzesz naświetlenie będziesz mógł otrzymać produkt na papierach: Fuji Silk, lub Fuji Pearl. Pierwszy z nich to uniwersalny, zawsze odpowiedni jedwab, z delikatnymi kontrastami i świetną reprodukcją barw. Drugi to metallic, a więc mocno odbija światło, jest bardzo gładki, kolory na nim są dużo wyraźniejsze i soczyste. W Fotoalbumie te dwa papiery możesz swobodnie ze sobą łączyć.

Okładka wewnętrzna

inside

W Fotoalbumach dostępne są trzy najbardziej popularne kolory okładki wewnętrznej: uniwersalna i zawsze odpowiednia biel, polecana szczególnie do białych opraw, klasyczna i elegancka czerń oraz delikatny krem najlepiej komponujący się z pastelami i naturalnymi materiałami tekstylnymi, lub ekoskórami.

Linie fotoalbumów

Twój Fotoalbum zasługuje na efektowną oprawę.

Fotoalbumy występują w siedmiu wyjątkowych liniach: Classic, Akryl Prestige, Biała Dama, Czarna Gwiazda, Kreativ 100%, Swarovski, Gamma. Każda kolekcja charakteryzuje się
różnymi motywami oprawy. Wybierz elegancką i stylową oprawę, którą możesz dowolnie dopasować do zdjęć, jakie znajdą się na rozkładówkach Twojego albumu. Poniżej prezentujemy dostępne kolekcje fotoalbumów naświetlanych lub drukowanych na papierze fotograficznym.

 

Dostępne formaty

Opakowanie na album

Twój Fotoalbum zasługuje na efektowną oprawę, dobierz więc do niego właściwe opakowanie. Fotoalbum możesz zamówić u nas w zestawie z eleganckim pudełkiem.
BOX dla Fotoalbumu zawsze wykonany jest bardzo starannie i solidnie. To niezwykle eleganckie i funkcjonalne opakowanie może być idealnie dopasowane do fotoalbumu, który znajduje się w środku. Mieć tę samą oprawę, wzór, okienko i personalizację. Dzięki temu stworzą razem bardzo efektowny zestaw. Jeśli wolisz prostotę możesz też zrezygnować z niektórych dodatków i postawić na minimalizm. 

 

Galeria

Prawy guzik myszy nie działa na naszej stronie. The right mouse button does not work on our site.