0
pl
Twój koszyk jest pusty

oferta – fotoobrazy – fotoobrazy

photo pictures

Fotoobrazy

Fotoobrazy, czyli fotografie drukowane na płótnie w formie gotowego do zawieszenia na ścianę obrazu. Fotoobrazy drukowane są na prawdziwym płótnie, a następnie zostają naciągnięte na mocnej, drewnianej ramie.

Nie strać swoich wspomnień.

Już dziś utrwal swoje zdjęcia.

Zamień ulubione zdjęcia i grafiki w piękne obrazy na płótnie. Fotoobraz zawieszony na ścianie wspaniale odmieni każde wnętrze, dodając mu niepowtarzalnego klimatu. Wydrukuj na płótnie idealny prezent na każdą okazję – podaruj nietuzinkową ozdobę każdego pomieszczenia.

Twoje zdjęcie na najwyższej jakości płótnie Canvas

Obrazy wydrukowane na wysokiej jakości bawełnianym, malarskim płótnie canvas, naciągniętym na drewniane sosnowe ramy. Oferowane przez nas wydruki wykonywane są w bezpiecznej dla zdrowia i środowiska technologii wodnej, oryginalnymi tuszami pigmentowymi oraz na atestowanych podłożach.

Standardowo krawędzie boczne obrazów zadrukowane są motywem zdjęcia poprzez lustrzane odbicie, wygląda to bardzo estetycznie, a dzięki temu mamy możliwość wieszania ich bezpośrednio na ścianie bez konieczności oprawiania. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy zostawili białe boki lub pomniejszyli zdjęcie.

Ekskluzywny wygląd w galeryjnej jakości

Płótno bawełniane canvas naciągnięte na drewnianą sosnową ramę tzw. krosna lub blejtramy, po naciągnięciu płótna na krosna wbijamy kliny, dla lepszego naprężenia płótna. Widoczna gołym okiem, charakterystyczna struktura bawełnianego płótna canvas, nada wyjątkowy wygląd zdjęciom rodzinnym, pamiątkom, reprodukcjom oraz każdej innej fotografii lub grafice. Aby obrazy nie odstawały od ściany, nie montujemy żadnych zawieszek. Między płótnem a ramą jest kilka milimetrów przestrzeni, i tam zachaczamy główkę kołka.

Obraz można pokryć werniksem (lakierem wodnym) co podnosi nasycenie i kontrast wydruku, a także zabezpiecza obraz przed wilgocią i promieniowaniem UV. Tak zabezpieczony obraz można przecierać mokrą szmatką.

Twoje ulubione zdjęcia staną się dziełami sztuki

Obrazy, wydruki fotograficzne i fototapety wykonujemy na drukarce uznanej za najlepszą na świecie do wydruków fotograficznych – imagePROGRAF PR0-4000 firmy Canon . Drukarka ta posiada 12-kolorowy system atramentu i głowicę drukującą o wielkości 1,28″ gwarantującą dynamiczne kolory, intensywną czerń, dużą szybkość drukowania i świetną jakość.

Należy pamiętać, że jakiekolwiek różnice w barwach i odcieniach obrazów bardzo często spowodowane są ustawieniami monitora lub matrycy laptopa. Należy liczyć się z tym, że praktycznie na każdym monitorze nasycenie barw oraz odcienie mogą być zupełnie inne.

Cechy produktu

Obraz z Twojego zdjęcia​

Drukujemy obrazy z plików graficznych dostarczonych przez zamawiającego. Zalecamy aby rozdzielczość zdjęcia była większa niż 3 megapiksele, (2000 pikseli na dłuższym boku zdjęcia). Analizy i korekty plików do druku wykonywane są w naszym studio graficznym przez grafika na profesjonalnym oprogramowaniu​.

Płótno canvas o wysokiej gramaturze

Płótno to odznacza się wysoką białością oraz dobrą elastycznością. Strukturą dobrze imituje płótno malarskie. Jest wytrzymałe i dobrze absorbuje atrament pigmentowy. Z uwagi na dobre odniesienie ceny do jakości jest najczęściej stosowanym medium przy produkcji foto obrazów.

Perfekcyjnie nasycone i trwałe kolory

Do druku wykorzystywane są plotery fotograficzne marki Canon, drukujące w technice atramentu pigmentowego. Maksymalna rozdzielczość druku to 2400 dpi co gwarantuje fotograficzną jakość i wyjątkową szczegółowość. Technologie stosowane przez nas spełniają wymogi jakości muzealnej i galeryjnej. Używamy oryginalnych, ekologicznych i bezwonnych tuszy nie zawierających szkodliwych dla człowieka substancji.

Zadrukowane boki (efekt 3D)

Zawsze zadrukowujemy boczne krawędzie obrazów dzięki czemu prezentują się doskonale oglądane nawet pod dużym kątem (efekt 3d) i nadają się do natychmiastowego powieszenia bez konieczności stosowania dodatkowych ram. Teraz nie musisz się martwić o to by ważne szczegóły na zdjęciu nie znajdowały się w bliskiej odległości od krawędzi zdjęcia. W przypadku ciasnego kadru dorobimy boczne krawędzie na zasadzie lustrzanych odbić dzięki czemu nie utracisz części zdjęcia.

Sosnowa rama najwyższej jakości

Płótno naciągane jest na blejtramę wykonaną z krosna malarskiego. Krosna malarskie wykonane są z suchego drewna sosnowego o pierwszej – najwyższej jakości. Poszczególne części idealnie do siebie pasują umożliwiając ich łatwe dopasowanie oraz prostą i sztywną konstrukcję ramy. Są oszlifowane dzięki czemu klient może cieszyć się z pięknego produktu. Wykonane są z wyjątkową starannością i dbałością.

Kilkadziesiąt różnych rozmiarów

Do Twojej dyspozycji mamy kilkadziesiąt różnych rozmiarów, począwszy od mniejszych np. 40×30, 50×30 na dużych np. 120×80 a nawet 140×100 kończąc.

Galeria

Prawy guzik myszy nie działa na naszej stronie. The right mouse button does not work on our site.