0
pl
Twój koszyk jest pusty

oferta – fotoobrazy

Photo pictures, photoboards and photos XXL

Fotoobrazy, fotoboardy i zdjęcia XXL

Nie strać swoich wspomnień!
Już dziś utrwal swoje zdjęcia.

Fotoobrazy

Płótno artystyczne z naturalną strukturą Canvas nawyższej jakości przekonuje szlachetnym i przy tym stylowym wyglądem niczym obrazy w galerii sztuki. Najwyższa rozdzielczość i maksymalna jakość dbają o imponującą intensywność barw oraz ostrość Twoich motywów. Szczególny jest także trójwymiarowy efekt, który powstaje dzięki zagięciu obrazu na szeroką na 2 cm ramkę.

Podczas pracy ręcznej płótno starannie naciągane jest na stabilne krosno malarskie z prawdziwego drewna i przyczepianie do jego tylnej części. Dzięki temu możesz od razu powiesić Twój fotoobraz bez dodatkowej ramy. Potrzebne będą jedynie dwa gwoździe lub dwie śruby, na których bezpośrednio można będzie zawiesić tę drewnianą ramę.

Fotoboard

Fotoboard to profesjonalny wydruk atramentami Epson UltraChrome, podklejony do kilkumilimetrowej, jasnej pianki. Konstrukcja lekka, elastyczna i jednocześnie na tyle sztywna, że świetnie nadaje się do bezpośredniego powieszenia na ścianie. I co najważniejsze do jego zamocowania nie są potrzebne gwoździe – wystarczy dwustronna taśma do tego typu produktów. Często wykorzystywany jako nośnik obrazu dla fotografii ślubnej, dziecięcej, jak również jako produkt reklamowy na wystawach i targach branżowych.

Zdjęcia XXL

Oferujemy wykonanie antyramy z dowolnym zdjęciem.

Mogą Państwo przysłać do wydruku dowolne zdjęcie ze swojego komputera czy aparatu, lub dowolne zdjęcie znalezione w internecie – pamiętać należy tylko aby zdjęcie było w wysokiej rozdzielczości.

Co można umieścić w antyramie?
– zdjęcie
– kolaż zdjęć
– plakat
– dyplom
– rysunek i wiele innych!

Zdjęcia drukujemy na wysokiej jakości papierze fotograficznym satynowanym, dzięki czemu wyglądają niesłychanie naturalnie. Antyramy dzięki zastosowaniu szybki z PLEXi są bardzo leciutkie, i nawet jeżeli spadną na podłogę nie stłuką się jak standardowa szklana antyrama.

Otrzymują Państwo gotowy produkt do powieszenia na ścianę, czyli antyramę z osadzonym już zdjęciem.Wydruk jest ze standardowym marginesem, na życzenie drukujemy z marginesem powiększonym.

W cenę wchodzi wydruk oraz antyrama!
Możesz także zamówić sam wydruk zdjęcia lub samą antyramę!

galeria

Znakomita jakość wydruków

Najlepsza drukarka wielkoformatowa do drukowania fotografii i grafiki – niezrównane wydruki o szerokości 44 cali i duża niezawodność.

Prawy guzik myszy nie działa na naszej stronie. The right mouse button does not work on our site.