0
pl
Twój koszyk jest pusty

Oferta QR KOD

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Poniżej znajdziesz rozwinięcie naszej oferty. Zaczynamy od naszych produkcji video
– teledysków. Pełne filmy ślubne pokazujemy na spotkaniach. Film taki pokazuje uroczystość w szerszej perspektywie, zdradza więcej prywatności. Prosimy o zrozumienie, nie mamy kontroli w czyje ręce trafi link z takiego filmu w internecie. Zapewne sami nie chcielibyście aby Wasz film udostępniać bez kontroli. Jakość oraz styl filmu/teledysku zależy od wielu czynników jak pogoda, wielkość oraz układ sali weselnej, zachowanie gości, itd. Oraz często pomijany aspekt – oświetlenie sali oraz zespołu lub dj`a. Pod teledyskami ślubnymi jest kilka naszych produkcji muzycznych. Po teledyskach odnośniki do galerii zdjęciowych ślubów oraz sesji. Na samym końcu omówimy detale oferty oraz co można zmienić.

Zapraszamy do oglądania.

Sesja ślubna

Najczęściej poruszanym tematem jest miejsce na sesję ślubną. Poniżej pokażemy Wam kilka z naszych ulubionych miejsc. To nie są pełne sesje, ale sporo zdradzają co i Was może spotkać w tym miejscu. Podane ceny staramy się uzupełniać na bieżąco, jednak przy obecnej inflacji mogą być błędy cenowe. Najlepiej zadzwonić przed planowaną sesją i potwierdzić koszt jaki poniesiecie za zdjęcia w tym miejscu. Sesje ślubne najczęściej wykonujemy razem (2 fotografów), choć są miejsca gdzie trzeba być samemu lub lepszy efekt jest z jednym fotografem.

Ogrody Kapias – 43-230 Goczałkowice-Zdrój, ul. Św. Anny 4

Czas trwania sesji +- 2 godz
Koszt 150 zł – płatne w restauracji za sesję fotograficzną.
Najczęściej zaczynamy o 16.30 (ogrody czynne do 19.00)

Spotykamy się na parkingu przed sklepem ogrodniczym.

Sesja ślubna w Opactwie Cystersów w Lubiążu

Czas trwania sesji +- 3 godz
Koszt 300zł – Opłatę należy wnieść gotówką w kasie, która czynna jest od 9:00 do 17:00, 
o każdej pełnej godzinie w letnim sezonie (od 01.04 do 30.09). Obiekt czynny jest w godzinach od 9:00 do 18:00.

 Spotykamy się na parkingu „Klasztor”

Sesja ślubna na zamku w Pieskowej Skale

Czas trwania sesji +- 3 godz. z dojściem do zamku z najbliższego parkingu (15 minut spacerkiem).
a) na dziedzińcach i krużgankach wynosi 150 zł brutto od pary.
b) na dziedzińcach, krużgankach, w Ogrodzie włoskim i Skale Dorotki wynosi 200 zł brutto od pary.
Opłatę należy wnieść w kasie, która czynna jest od 9:15 do 16:45.
Obiekt czynny jest od wtorku do niedzieli. 

Najlepsze dojście jest z parkingu pod zajazdem na Podzamczu.

Jura Krakowsko – Częstochowska – Góra Zborów

Czas trwania sesji +- 2 godz
Koszt 0 zł
Zaczynamy 2-3 godz. przed zachodem słońca w danym dniu.

Spotykamy się na parkingu w tym miejscu.

Inne darmowe miejsca

Reportaże ślubne

Wybierając fotografa oglądajcie jego pełne wpisy ze ślubów. Pamiętajcie, 10 idealnych zdjęć zrobi każdy, na każdym ślubie. Aby uniknąć zdziwienia, że Wasz fotograf nie wykonuje np. zdjęcia grupowego lub ma specyficzny styl bardzo naciskamy na oglądanie pełnych reportaży a nie wybranej galerii ślubnej. U nas możecie zobaczyć pełny reportaż na spotkaniu z danej sali lub stylu zbliżonego do Waszego ślubu. Poniżej pokażemy Wam kilkanaście relacji ślubnych. To nie są pełne reportaże, ale sporo zdradzają co i jak wykonujemy przy pracy z parą oraz na weselu. Na naszej stronie jest ponad 50 tysięcy zdjęć. Jak Wasz fotograf pokazuje 100-200 wybranych zdjęć, a jest lata w branży to mi prywatnie zapala się lampka ostrzegawcza. Niestety taka ilość zdjęć powoduje iż mamy spore zaległości w publikacjach, proszę wybaczcie nam braki z bieżących realizacji, zobaczycie je w galerii na fb, tam dodajemy po ślubie szybką mini zapowiedź.

Sesje narzeczeńskie

Często pary nie doceniają tej sesji. Z doświadczenia lat pracy powiemy Wam, że pary, które bały się zdjęć czy filmu po sesji narzeczeńskiej mocno otwierały się na pracę z aparatem oraz kamerą. Po za super pamiątka polecamy każdemu kto obawia się fotografa czy operatora kamery na swoim ślubie. Na takiej sesji zobaczycie jak będzie na sesji poślubnej oraz przekonacie się, że super wychodzicie na zdjęciach. Polecamy każdej parze dokładanie sesji narzeczeńskiej jak nie macie jej w ofercie. Poniżej kilka próbek osób, które pierwszy raz pozowały na sesji, jak wyszło ocenicie sami. Sesje narzeczeńskie głównie wykonuje Agnieszka.

Pokazaliśmy Wam fragment naszej pracy. Teraz postaram się omówić ofertę, która przekierowała Was na tą stronę. Najnowsza nasza oferta posiada na pierwszej stronie zdjęcie z kościoła oraz datę 2023 / 2024. Jak posiadacie inną okładkę to poniżej możecie pobrać aktualną. Sama oferta cyfrowa posiada sporo linków do naszych stron pokazującej więcej niż w ofercie. Zapraszam do uaktualnienia.

Zapraszamy do czytania.

Tylko FOTOGRAFIA

Oferta fotograficzna podzielona jest na cztery przykładowe pakiety:

Pierwszy najtańszy SREBRNY. Idealny dla par, które nie chcą przygotowań lub mają skromny budżet na wesele. W tym pakiecie zaczynamy pracę w kościele/USC lub na sali jak macie tam uroczystość ślubną. Po ceremonii wykonujemy zdjęcie grupowe oraz ze składania życzeń. Po obiedzie mamy pierwszy taniec oraz najbardziej liczny (w gości na parkiecie) pierwszy blok muzyczny. Z racji, że jesteśmy z Wami 6 godzin ustalcie dobrze plan wesela. Jak zależy Wam na zdjęciach z tortu lub podziękowań dla rodziców zaplanujcie godziny tych wydarzeń z salą czy dj`em. Z doświadczenia wiem, iż spokojnie wystarczy czasu na dobry materiał zdjęciowy. Optymalna godzina ślubu w tym pakiecie to 14-17. W między czasie znajdujemy dłuższą chwilę na sesję ślubną. Jednak musicie mieć świadomość, stres w dniu ślubu robi swoje, a to widać na zdjęciach z sesji. Czy sesja w innym dniu jest lepsza? Tak, ponieważ nie ma stresu oraz ograniczeń czasowych z presji gości czy rodziców. Jednak dajemy radę, po 10 minutach często udaje nam się Was odstresować. Cena jak na nas jest niska ponieważ wykonujemy dwa wesela w jednym czasie. Czy cena może być niższa? To zostawiam Wam do przemyślenia. W tej cenie macie dojazdy oraz naszą jakość z bezpieczeństwem. Do pakietu można dodawać dodatki wypisane w naszej ofercie.

Pakiet drugi ZŁOTY. Różni się od srebrnego dołożeniem przygotowań Pani Młodej oraz sesją ślubna w innym dniu. W tym pakiecie pracujemy do oczepin, jednak nie dłużej niż 12 godzin. Ten czas pozwala na zrobienie super reportażu i mamy czas na regenerację sił na kolejne wesele. Z doświadczenia widzimy iż do tej pory udało się zawsze dograć idealnie godziny z parą. Optymalna godzina ślubu w tym pakiecie to 14-17 (zależy od odległości Pani Młodej od kościoła/usc). Omówimy to sobie na Waszym przykładzie pod czas rozmowy telefonicznej czy spotkania. Najczęściej pada pytanie co z Panem Młodym i jego przygotowaniami. Można je zrobić w domu Pani Młodej po jego przyjeździe w innym pokoju (to około 15-20 minut), jak ubieracie się w hotelu lub tym samym domu to robimy je bez problemu. Jak nie udaje się w domu Pani Młodej to często przygotowania robimy w Waszym pokoju na sali ślubnej pod czas przyjęcia. Oczywiście możemy zaczynać u Pana Młodego i potem jechać do Pani Młodej ale pamiętajcie o odległościach w km oraz czasie, który nam ucieka. Przygotowania Pana Młodego z racji czasu, który potrzebujemy u Pani Młodej są robione wtedy sporo wcześniej specjalnie pod aparat. Najważniejsze to ustalić czy Pan Młody chce przygotowania. Często niestety jego zapał widać na zdjęciach.

Pakiet trzeci (najczęściej wybierany) DIAMENTOWY. W tym pakiecie jesteśmy w dwójkę u Was. Fotograf jedzie do Pana Młodego na przygotowania, a fotografka do Pani Młodej. Nie ucieka żadna chwila Waszych przygotowań. Nic nie trzeba robić wcześniej pod aparat. W tym pakiecie macie też ważną wg nas sesję narzeczeńską.

Pakiet czwarty VIP jest rozbudowaną wersją DIAMNETOWEGO o foto albumy, skrzynki ze zdjęciami dla Was oraz dla Waszych rodziców. W tym pakiecie praktycznie nic Wam nie powinno brakować. Można dołożyć jak chcecie rejestrację wideo przysięgi małżeńskiej. Zawsze macie pamiątkę dźwiękową z tego wydarzenia.

W każdym pakiecie na weselu staramy się robić zdjęcia indywidualne z parą młodą. Młodzi ludzie często pomijają ten aspekt, a my przypominamy, że są ludzie na weselu, którzy się nie bawią i potem może Wam brakować takich zdjęć. Drugą kwestią są to idealne zdjęcia do ramek dla Was czy Waszych gości oraz często jedyna pamiątka po osobach starszych. Jak jesteśmy w dwójkę możemy też robić taką sesję z gadżetami z foto budki. Na taką usługę decydujecie się w ankiecie przed ślubem. W trakcie pandemii spadło zainteresowanie tymi zdjęciami ale obecnie już mocno widzimy wraca. Walor tych zdjęć ma przewagę nad typową foto budką ponieważ fotograf pilnuje aby każdy wyglądał i się przebrał. Dodatkowo maja spójną obróbkę ze zdjęciami z wesela.
W każdym pakiecie dostajecie jak chcecie zdjęcia na fb oraz galerię na hasło dla gości. Zdjęcia na fb pozwalają już dzień/dwa po ślubie pochwalić się jak pięknie było na Waszym weselu, czy wysłać je do osób których zabrakło na przyjęciu. Galeria na hasło rozwiązuje rozsyłanie zdjęć znajomym. To Wy decydujecie komu dajecie hasło oraz czy Wasi goście mogą zamawiać odbitki z tych zdjęć na naszej stronie. Gotowy materiał dostajecie średnio do miesiąca. Nie ograniczamy ilości zdjęć, nie każemy Wam dopłacać za dodatkowe (często stosowana praktyka), wszystkie są obrobione w kolorystyce jak widzieliście w naszej galerii czy blogu. Nie stosujemy automatów i nakładek (presetów) hurtowo nakładanych na materiał. Każde zlecenie jest inne, każda sala ma inne światło oraz każda para wygląda inaczej. Pamiętajcie o tym przy porównywaniu ofert.

FOTOGRAFIA i FILM

Oferta foto-video podzielona jest na trzy przykładowe pakiety:

Pierwszy najtańszy SREBRNY. Idealny dla par, które nie chcą przygotowań lub mają skromny budżet na wesele. W tym pakiecie zaczynamy pracę w kościele/USC lub na sali jak macie tam uroczystość ślubną. Z racji, że jesteśmy z Wami 10 godzin (do 22.00) ustalcie dobrze plan wesela. Jak zależy Wam na zdjęciach/filmie z tortu lub podziękowań dla rodziców zaplanujcie godziny tych wydarzeń z salą czy dj`em. Z doświadczenia wiem, iż spokojnie wystarczy czasu na dobry materiał zdjęciowy oraz filmowy. Optymalna godzina ślubu w tym pakiecie to 14-17. W między czasie znajdujemy dłuższą chwilę na sesję ślubną. Jednak musicie mieć świadomość, stres w dniu ślubu robi swoje, a to widać na zdjęciach z sesji. Czy sesja w innym dniu jest lepsza? Tak, ponieważ nie ma stresu oraz ograniczeń czasowych z presji gości czy rodziców. Jednak dajemy radę, po 10 minutach często udaje nam się Was odstresować.
Film wykonujemy zawsze na dwóch operatorów, jest minimum aby zapewnić bezpieczeństwo ciągłości oraz jakości materiału. Ile się nasłuchałem opowieści par, że ich znajomi mieli jednego operatora i nie było tego, czy tego, ale to wina pary młodej, bo np. ciotka zasłoniła operatora kamery. Nie kochani, to nie wina pary młodej. Nie da się w 100% panować nad ludźmi na weselu, to nie plan zdjęciowy gdzie można zrobić „dubla”. Dlatego ważne aby na Waszym weselu był zgrany zespół dwóch operatorów oraz minimum 1 fotograf z ekipy. W tym pakiecie mamy pytania, a co z „oczepinami”. Jako operator kamery i montażysta chętnie zakazałbym wkładania tego do filmu. Nie wnosi to nic do całości pamiątki. Jednak zdarzają się pary, które robią „oczepiny” wcześniej aby mieć to na filmie. Do pakietu można dodawać dodatki wypisane w naszej ofercie.

Pakiet drugi ZŁOTY. Różni się od srebrnego dołożeniem przygotowań Pani Młodej oraz sesją ślubna w innym dniu. W tym pakiecie pracujemy do oczepin, jednak nie dłużej niż 12 godzin. Ten czas pozwala na zrobienie super reportażu i mamy czas na regenerację sił na kolejne wesele. Z doświadczenia widzimy iż do tej pory udało się zawsze dograć idealnie godziny z parą. Optymalna godzina ślubu w tym pakiecie to 14-17 (zależy od odległości Pani Młodej od kościoła/usc). Omówimy to sobie na Waszym przykładzie pod czas rozmowy telefonicznej czy spotkania. Najczęściej pada pytanie co z Panem Młodym i jego przygotowaniami. Można je zrobić w domu Pani Młodej po jego przyjeździe w innym pokoju (to około 15-20 minut), jak ubieracie się w hotelu lub tym samym domu to robimy je bez problemu. Jak nie udaje się w domu Pani Młodej to często przygotowania robimy w Waszym pokoju na sali ślubnej pod czas przyjęcia. Oczywiście możemy zaczynać u Pana Młodego i potem jechać do Pani Młodej ale pamiętajcie o odległościach w km oraz czasie, który nam ucieka. Przygotowania Pana Młodego z racji czasu, który potrzebujemy u Pani Młodej są robione wtedy sporo wcześniej specjalnie pod aparat. Najważniejsze to ustalić czy Pan Młody chce przygotowania. Często niestety jego zapał widać na zdjęciach czy filmie.

Pakiet trzeci VIP. (DIAMENTOWY można zrobić rezygnując z albumów oraz odejmując ich koszt). W tym pakiecie jesteśmy w czwórkę u Was. Fotograf z operatorem jedzie do Pana Młodego na przygotowania, a fotografka z operatorką/operatorem do Pani Młodej. Nie ucieka żadna chwila Waszych przygotowań. Nic nie trzeba robić wcześniej pod aparat czy kamerę. W tym pakiecie macie też ważną wg nas sesję narzeczeńską. Praktycznie nic Wam nie powinno brakować w ofercie. Dodatkowo mamy dla Was w prezencie (jak chcecie) wywiady z gośćmi lub ich życzenia dla Was składane do kamery. Jest naprawdę fajna pamiątka, polecam.

W każdym pakiecie na weselu staramy się robić zdjęcia indywidualne z parą młodą. Młodzi ludzie często pomijają ten aspekt, a my przypominamy, że są ludzie na weselu, którzy się nie bawią i potem może Wam brakować takich zdjęć. Drugą kwestią są to idealne zdjęcia do ramek dla Was czy Waszych gości oraz często jedyna pamiątka po osobach starszych. Jak jesteśmy w dwójkę możemy też robić taką sesję z gadżetami z foto budki. Na taką usługę decydujecie się w ankiecie przed ślubem. W trakcie pandemii spadło zainteresowanie tymi zdjęciami ale obecnie już mocno widzimy wraca. Walor tych zdjęć ma przewagę nad typową foto budką ponieważ fotograf pilnuje aby każdy wyglądał i się przebrał. Dodatkowo maja spójną obróbkę ze zdjęciami z wesela.
W każdym pakiecie dostajecie jak chcecie zdjęcia na fb oraz galerię na hasło dla gości. Zdjęcia na fb pozwalają już dzień/dwa po ślubie pochwalić się jak pięknie było na Waszym weselu, czy wysłać je do osób których zabrakło na przyjęciu. Galeria na hasło rozwiązuje rozsyłanie zdjęć znajomym. To Wy decydujecie komu dajecie hasło oraz czy Wasi goście mogą zamawiać odbitki z tych zdjęć na naszej stronie. Gotowy materiał dostajecie średnio do miesiąca. Nie ograniczamy ilości zdjęć, nie każemy Wam dopłacać za dodatkowe (często stosowana praktyka), wszystkie są obrobione w kolorystyce jak widzieliście w naszej galerii czy blogu. Nie stosujemy automatów i nakładek (presetów) hurtowo nakładanych na materiał. Każde zlecenie jest inne, każda sala ma inne światło oraz każda para wygląda inaczej. Pamiętajcie o tym przy porównywaniu ofert.
W każdym pakiecie filmowym jesteśmy otwarci na Wasze sugestie co do stylu filmu. Jak wygląda nasz w 100% opowiadamy/pokazujemy na spotkaniu. W każdym pakiecie macie teledysk ślubny, który możemy dodać na Waszą prośbę do galerii na hasło.

Podsumowanie

Pokazaliśmy Wam fragment naszej pracy, omówiliśmy już ofertę. Teraz postaram się podsumować co nas mocno wyróżnia z otoczenia.

Bezpieczeństwo to aspekt pomijany przez pary młode. Opiszę go w miarę prostym językiem, przepraszam fachowców za styl, ale musi być zrozumiały dla pary młodej.

W naszej firmie każdy aparat i kamera nagrywa na dwie niezależne karty pamięci ten sam materiał. Karty są takiej pojemności aby nie wymieniać ich na ślubie co znacznie minimalizuje ryzyko uszkodzenia karty. Po weselu materiał od razu trafia na nasz serwer. A tam natychmiast jest kopiowy w dwie niezależne lokalizację. Czyli finalnie mamy kopię karty z aparatów/kamer. Kopie na komputerze, kopie na serwerze sieciowym na minimum dwóch innych adresach. Czy to ważne? Jak pocieszy Was odpowiedź fotografa w stylu: „przepraszam miałem włamanie lub zalanie i nie mam nic z wesela”, to faktycznie – nie jest ważne. Czy awarie się zdarzają? Tak, sam lata temu na weselu ze zmęczenia sformatowałem kartę pamięci przez pomyłkę z materiałem z wesela (kamera miała tylko jedną kartę) i nie udało się odzyskać materiału. Uratowało nas to, że były 4 kamery. Materiał, który Wam oddajemy archiwizujemy i trzymamy dla Was minimum 3 lata na wypadek jak go utracicie. Wielu z Was się zdziwiło po co? 10% par do nas wraca z taka prośbą do 3 lat. Sporo, prawda?

Dlatego drugim aspektem jest praca fotografa na dwa aparaty, czy dwóch operatorów, a w pakiecie VIP na cztery kamery. Sprzęt na, którym pracujemy to najnowsze rozwiązania firmy Canon i tu z techniką nie można walczyć. Daje to Wam najlepszą jakość obiektywów oraz rozwiązań technicznych na Waszym weselu. Przy tym sprzęcie nie straszny nam ciemny kościół czy sala. W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z ciemnych kościołów. Czy można zrobić ślub aparatem za 2 tys. zł? Można. Ale sprzęt za 200 tys. pozwoli zrobić to lepiej. Z tego powodu w naszej umowie jest zakaz używania laserów bez certyfikatów przez zespół czy dj`a. Koszt naprawy pokrywa ubezpieczyciel, jednak może się potem zwrócić o rekompensatę. O tym pary też nie myślą przy organizacji wesela. 

Trzeci również pomijany to zgoda na fotografowanie oraz filmowanie w miejscach sakralnych. W tym roku trafiliśmy na księdza, który powiedział 5 minut przed ślubem Parze Młodej, że jak choć jedna osoba nie ma zgody to wyprosi ekipę z kościoła. U nas ma każdy. A dlaczego tak duża ekipa w kościele? Aby nikt nie przechodził co chwilę bo trzeba zrobić inne ujęcie. W naszych komentarzach poczytacie jak bardzo nas nie widać w kościele. Czy to ważne? Wg nas tak. Często mamy pary młode po złych doświadczeniach ich znajomych i cieszymy się jak po wszystkim są zachwyceni z naszego profesjonalizmu. Fotograf czy operator ma nie zakłócać ceremonii a tak się dzieje przy obcych ekipach. Dlatego z naszej oferty znikną sam film. Parę anegdotek mogę opowiedzieć na spotkaniach.

Czwarty to czas oddawania materiału. Miesiąc, dwa to realny czas dla firmy, która traktuje poważnie swoją pracę. Nie potrafię pojąć Par Młodych, którzy czekają rok na materiał i są spokojni. U nas staramy się oddawać w miesiąc, w umowie wpisujemy dwa dla bezpieczeństwa.

Piąty to zmiany, które pojawiły się u nas na przestrzeni lat. Pierwsza to wprowadzenie limitu km. Kiedyś go nie było, ale cena paliwa w naszym kraju zmusiła nas do ustawienia go na poziomie 500 km, a kolejne kilometry rozliczamy z Wami w cenie paliwa. Druga zmiana to godziny pracy. Nigdy nie ograniczaliśmy godzin pracy. Jednak musimy aby stworzyć ofertę srebrną, która w trudnych czasach jest bardzo tania. A oferta złota została w cenie bez podwyżki. Dodatkowo niestety zdarzają się pary, którym trzeba mocno tłumaczyć jak wygląda praca po 16-18 godzin.

Szósty (ostatni) to cena naszej usługi. Jest to cena gwarantowana i ostateczna. Nie dajemy taniej oferty aby „złapać”, a po złapaniu doliczamy co chwilę coś jeszcze. Sami jako małżeństwo mieliśmy taką sytuacje z dobrym studiem fotograficznym i chcemy Wam tego zaoszczędzić. Przy oddaniu okazało się, że mamy dopłacać drugie tyle jak chcemy wszystkie zdjęcia z sesji lub wybrać 20 szt. Nasza cena obowiązuje w dniu podpisania umowy, podpisując wcześniej macie taniej oraz nie ograniczamy górnego limitu zdjęć. Oddajemy wszystko co prawidłowe, obrobione i nie kompromituje nikogo.

Nie wszystko da się omówić lub napisać. Pamiętajcie wesele/ślub jest niepowtarzalne, a doświadczenie wykonawców, których zatrudnicie pozwoli Wam cieszyć się idealną pamiątką oraz radością Waszych gości. Wybierajcie starannie, rozmawiajcie z wykonawcami. W naszej firmie nie przyjmujemy wszystkich wesel, a potem wysyłamy studentów i jakoś to będzie. Na swoim weselu zobaczycie zawsze te same twarze, które już znacie. Aby zagwarantować maksymalny poziom naszych usług w sezonie przyjmujemy do 25 ślubów. Prywatnie podziwiam firmy, które chwalą się setką zleceń w roku. Zakładając, że uczciwie wykonują to sami to poświęcają 3 dni na zlecenie? Gratuluję, my potrzebujemy 10-14 dni na jedną parę.

Omówiliśmy już sporo aspektów współpracy z firmą foto-video. Mimo wszystko zapraszamy na spotkanie, jednak jak jesteście zainteresowani współpracą z nami i chcecie podpisać umowę to wystarczy wypełnić formularz zamieszczony poniżej. Przygotujemy dla Was umowę. Jak macie jeszcze pytania do zapraszamy do kontaktu. Telefon 500 501 164. Zapraszamy – Agnieszka i Łukasz Szapert

Prawy guzik myszy nie działa na naszej stronie. The right mouse button does not work on our site.