0
pl
Twój koszyk jest pusty

pakiety ślubne – film

film

Filmowe Pakiety Ślubne

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom oferta filmu ślubnego oparta jest na 3 pakietach zróżnicowanych pod względem zakresu oraz lokalizacji oferowanych usług. Pakiety ślubne są elastyczne i stworzone tak, aby były odpowiednie dla Was. Możliwe jest również rozszerzenie pakietów o różne dodatkowe opcje.

Oferta 2021 / 2022 / 2023

W naszej firmie nie blokujemy podpisywania umów na lata następne. Możesz podpisać umowę nawet na 4 lata do przodu. Obowiązuje cena z dnia oferty kiedy podpisujemy umowę. Nie martwicie się o podwyżki, ponieważ po podpisaniu umowy Was już nie obejmują. 

Każdą naszą ofertę można indywidualnie zmieniać / konfigurować wg własnych potrzeb. Jak czegoś Wam brakuje, to nie znaczy, że tego nie robimy. Robimy raczej wszystko tylko możemy uważać, że nie zawsze to może być Wam potrzebne. W tej sytuacji zapraszamy do kontaktu e-mail lub telefonicznego. Filmy 4K oczywiście również są dostępne, ale ten tematu już poruszamy na spotkaniach. Dlaczego? Ponieważ nie zawsze filmy 4K proponowane przez „konkurencję” są lepsze jakościowo od naszych Full HD.  

Po kliknięciu „zapytaj o cenę” wypełnicie krótki formularz i po paru minutach otrzymacie automatycznie ofertę.

Prawy guzik myszy nie działa na naszej stronie. The right mouse button does not work on our site.