0
pl
Twój koszyk jest pusty

pakiety ślubne – foto&film

photography and filming

Pakiety Ślubne Fotografia i Film

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom oferta łączona fotografii i filmu ślubnego oparta jest na 3 pakietach zróżnicowanych pod względem zakresu oraz lokalizacji oferowanych usług. Pakiety ślubne są elastyczne i stworzone tak, aby były odpowiednie dla Was. Możliwe jest również rozszerzenie pakietów o różne dodatkowe opcje.

Oferta 2024 / 2025

W naszej firmie nie blokujemy podpisywania umów na lata następne. Możesz podpisać umowę nawet na 3 lata do przodu. Obowiązuje cena z dnia oferty kiedy podpisujemy umowę. Nie martwicie się o podwyżki, ponieważ po podpisaniu umowy Was już nie obejmują. 

Każdą naszą ofertę można indywidualnie zmieniać / konfigurować wg własnych potrzeb. Jak czegoś Wam brakuje, to nie znaczy, że tego nie robimy. Robimy raczej wszystko tylko możemy uważać, że nie zawsze to może być Wam potrzebne. W tej sytuacji zapraszamy do kontaktu e-mail lub telefonicznego. 

Po kliknięciu „zapytaj o cenę” wypełnicie krótki formularz i po paru minutach otrzymacie automatycznie ofertę. Sprawdzajcie folder spam ponieważ oferta jest załącznikiem PDF w emailu.

Prawy guzik myszy nie działa na naszej stronie. The right mouse button does not work on our site.