0
pl
Twój koszyk jest pusty

Podsumowanie 2017 roku – Summary of 2017

Za kilka godzin skończy się stary rok, dlatego dziś, u progu nowego – 2018 roku, czas na podsumowanie. Warto przeczytać, a potem dla samego siebie zrobić takie podsumowanie, ucieszyć się z sukcesów, wyciągnąć wnioski na przyszłość, podziękować sobie za ten czas.

Wszystkie znaki na ziemi i niebie pokazują mi, że był to dobry rok i już wiem, że ten nadchodzący będzie równie dobry, a nawet lepszy.

To był szalenie ciekawy rok, który złożony był z wielu wyjątkowych dni. Cudowny rok, pełen wyjątkowych kadrów, nowych doświadczeń i wyzwań.
Był pasmem wyjątkowych wydarzeń, wzruszeń i emocji. Poznałam mnóstwo fantastycznych ludzi. Podejrzeliśmy masę pięknych chwil.
Ale również bardzo pracowity – za nami bardzo owocny i pracowity czas. Wiele się działo, sporo zmian, ale przede wszystkim rozwój, doskonalenie, nowy sprzęt, technologie i duża ilość szkoleń.

Aby stale się rozwijać i spełniać swoje marzenia musimy wychodzić poza strefę komfortu, tak często jak to możliwe, ponieważ to właśnie tam znajdują się nasze największe pragnienia. Doceniam obecną chwilę i czuję wdzięczność za to, gdzie obecnie się znajduję.
Przestałam porównywać się do innych. Porównywanie swoich osiągnięć, czy miejsca, w którym obecnie się znajduję do innych osób jest po prostu słabe.
Czy warto mieć marzenia? Zdecydowanie tak, dzięki nim osiągam swe cele, one są moją motywacją, żeby o coś się starać.

Ogromne dzięki za wspólnie spędzony czas.
Dziękujemy wszystkim, którzy w tym roku nam zaufali i z którymi mieliśmy okazję współpracować.
U progu nowego roku, 2018 roku dziękuję Wam, Kochani, za wszystkie telefony, meile, wiadomości na facebooku. Przeczytaliśmy wszystkie, na wszystkie wysłaliśmy odpowiedzi. Dziękujemy za wszystkie opinie – zarówno te wypowiedziane na spotkaniach, jak i napisane na facebooku. Wasze opinie są dla nas cenną wskazówką na przyszłość.
w kolejny 2018 rok wkraczamy jak zawsze jako zwarty i dobrze dobrany zespół, gotowy do podejmowania wyzwań.
W przyszłym roku zaskoczymy Was pozytywnie pod wieloma aspektami, a nasza aktywność w mediach społecznościowych będzie jeszcze większa.

Aby zakończyć wpis mega optymistycznym akcentem, pozwolę sobie złożyć noworoczne życzenia w imieniu całego zespołu Fabryki Marzeń.
Na nadchodzący 2018 rok, życzymy wszystkim Naszym obecnym i przyszłym Parom samych miodowych dni oraz wspólnych radości bez trosk, a tym, którzy nie mają jeszcze swojej drugiej połówki, życzymy znalezienia prawdziwej miłości!

Na nadchodzący 2018 rok życzę Wam zdrowia, pogody ducha oraz radości z czytania. Bo kto czyta, ten wie, a kto wie, ten może dokonywać lepszych wyborów, również tych życiowych. Życzę też wiary w dobro, które jest w ludziach, a które trzeba umieć wydobyć po to, aby do nas wracało.

Fabryka Marzeń to nie tylko zwykłe zdjęcia i film, ale i emocje, i środek przekazu. Życzymy Wam wiary w dobro i piękno, które jest w ludziach, a które trzeba umieć wydobyć po to, aby do nas wracało.

Comments are closed.

Prawy guzik myszy nie działa na naszej stronie. The right mouse button does not work on our site.