0
pl
Twój koszyk jest pusty

Podsumowanie 2017 roku – Summary of 2017

Za kilka godzin skończy się stary rok, dlatego dziś, u progu nowego – 2018 roku, czas na podsumowanie. Warto przeczytać, a potem dla samego siebie zrobić takie podsumowanie, ucieszyć się z sukcesów, wyciągnąć wnioski na przyszłość, podziękować sobie za ten czas.

Wszystkie znaki na ziemi i niebie pokazują mi, że był to dobry rok i już wiem, że ten nadchodzący będzie równie dobry, a nawet lepszy.

To był szalenie ciekawy rok, który złożony był z wielu wyjątkowych dni. Cudowny rok, pełen wyjątkowych kadrów, nowych doświadczeń i wyzwań.
Był pasmem wyjątkowych wydarzeń, wzruszeń i emocji. Poznałam mnóstwo fantastycznych ludzi. Podejrzeliśmy masę pięknych chwil.
Ale również bardzo pracowity – za nami bardzo owocny i pracowity czas. Wiele się działo, sporo zmian, ale przede wszystkim rozwój, doskonalenie, nowy sprzęt, technologie i duża ilość szkoleń.

Aby stale się rozwijać i spełniać swoje marzenia musimy wychodzić poza strefę komfortu, tak często jak to możliwe, ponieważ to właśnie tam znajdują się nasze największe pragnienia. Doceniam obecną chwilę i czuję wdzięczność za to, gdzie obecnie się znajduję.
Przestałam porównywać się do innych. Porównywanie swoich osiągnięć, czy miejsca, w którym obecnie się znajduję do innych osób jest po prostu słabe.
Czy warto mieć marzenia? Zdecydowanie tak, dzięki nim osiągam swe cele, one są moją motywacją, żeby o coś się starać.

Ogromne dzięki za wspólnie spędzony czas.
Dziękujemy wszystkim, którzy w tym roku nam zaufali i z którymi mieliśmy okazję współpracować.
U progu nowego roku, 2018 roku dziękuję Wam, Kochani, za wszystkie telefony, meile, wiadomości na facebooku. Przeczytaliśmy wszystkie, na wszystkie wysłaliśmy odpowiedzi. Dziękujemy za wszystkie opinie – zarówno te wypowiedziane na spotkaniach, jak i napisane na facebooku. Wasze opinie są dla nas cenną wskazówką na przyszłość.
w kolejny 2018 rok wkraczamy jak zawsze jako zwarty i dobrze dobrany zespół, gotowy do podejmowania wyzwań.
W przyszłym roku zaskoczymy Was pozytywnie pod wieloma aspektami, a nasza aktywność w mediach społecznościowych będzie jeszcze większa.

Aby zakończyć wpis mega optymistycznym akcentem, pozwolę sobie złożyć noworoczne życzenia w imieniu całego zespołu Fabryki Marzeń.
Na nadchodzący 2018 rok, życzymy wszystkim Naszym obecnym i przyszłym Parom samych miodowych dni oraz wspólnych radości bez trosk, a tym, którzy nie mają jeszcze swojej drugiej połówki, życzymy znalezienia prawdziwej miłości!

Na nadchodzący 2018 rok życzę Wam zdrowia, pogody ducha oraz radości z czytania. Bo kto czyta, ten wie, a kto wie, ten może dokonywać lepszych wyborów, również tych życiowych. Życzę też wiary w dobro, które jest w ludziach, a które trzeba umieć wydobyć po to, aby do nas wracało.

Fabryka Marzeń to nie tylko zwykłe zdjęcia i film, ale i emocje, i środek przekazu. Życzymy Wam wiary w dobro i piękno, które jest w ludziach, a które trzeba umieć wydobyć po to, aby do nas wracało.

Poprzedni / Prev Ostatni wolny termin w 2018 roku - Last free wedding date 2018
Następny / Next Teledysk ślubny Magdaleny i Pawła - Magdalena and Paweł's wedding video

Comments are closed.

Prawy guzik myszy nie działa na naszej stronie. The right mouse button does not work on our site.