0
pl
Twój koszyk jest pusty

Sesja narzeczeńska w Dworku w Mogilanach – Engagement session at the Manor House in Mogilany

W dzisiejszym wpisie chcielibyśmy Wam przedstawić zdjęcia z fantastycznej sesji narzeczeńskiej Pauliny i Michała w urokliwym miejscu pod Krakowem, które, naszym zdaniem idealnie sprawdza się na tło do pięknej sesji plenerowej. Jeśli więc jesteście w fazie poszukiwań idealnego, kameralnego miejsca na sesję zdjęciową, serdecznie zachęcamy Was do wyboru tego miejsca.

Niewielka miejscowość – Mogilany (położona pod Krakowem, około 20 minut drogi z centrum Starego Miasta), a w niej pięknie położony, historyczny park w Mogilanach wraz z zabytkowym dworem znajdującym się w jego centrum, to miejsce bardzo często wybierane przy profesjonalnych sesjach zdjęciowych, zwłaszcza sesjach narzeczeńskich, nie ma tutaj tłumu obserwujących, więc w spokojnej i luźnej atmosferze można zrealizować wiele pomysłów.

Park podzielony jest na trzy części- ogród włoski, angielski oraz park leśny. Największe wrażenie robi jednak grabowy szpaler prowadzący do dworu oraz przepiękny widok rozciągający się z ogrodu włoskiego na Beskidy oraz Tatry. Ciekawym elementem parku jest również sam dwór, którego historia sięga połowy XVI wieku. Niestety, obecnie nie ma do niego wstępu, można podziwiać go jedynie z zewnątrz.

Sesja z Pauliną i Michałem to była sama przyjemność, gdyż należą do tych par, które miały już doświadczenie z fotografem, jednak nam zależało, aby zdjąć z nich stres związany z wcześniejszymi sesjami, na których musieli zachowywać się w sztywny, określony sposób, i była im narzucana wola fotografa. Pamiętajcie zawsze, ale to zawsze, że sesja czy to narzeczeńska, czy ślubna ma być dla Was dwojga czasem, w którym czujecie się zaopiekowani przez Waszego fotografa i możecie przy nim się śmiać, wygłupiać i oczywiście okazywać czułość względem siebie, a my jesteśmy po to żeby tą Waszą miłość fotografować i uwielbiamy to robić. Paulina z Michałem przed aparatem pozowali jak zawodowi modele, a w czasie całej sesji panowała radosna atmosfera, która pozwoliła im się w naturalny sposób poczuć się w naszym towarzystwie.

Dziękujemy Wam Kochani za zaufanie, którym nas obdarzyliście, a Was zapraszamy do zobaczenia wybranych zdjęć z tej sesji 🙂

Poprzedni / Prev Ślub w Starym Dworze Maciejówka- Wedding in the Old Court House Maciejowka
Następny / Next Justyna i Daniel

Comments are closed.

Prawy guzik myszy nie działa na naszej stronie. The right mouse button does not work on our site.