0
pl
Twój koszyk jest pusty

Sesja ślubna na Górze Zborów – Wedding session at Góra Zborów

Pamiętacie sesję ślubną z Klaudią i Pawłem na Górze Zborów? Jeśli nie to zapraszamy do tego wpisu na naszym blogu, a tymczasem chcemy Wam pokazać cudowne zdjęcia z sesji ślubnej kolejnej Młodej Pary którą tam zabraliśmy. Po pierwszym plenerze w tym miejscu czuliśmy spory niedosyt, ponieważ zdawaliśmy sobie sprawę jaki duży potencjał ma to miejsce i tak właśnie było. Kolejna sesja w tym miejscu okazała się kolejną petardą. Ale to nie była tylko zasługa tego miejsca… o nie 😉 To Kinga i Damian sprawili, że na zdjęciach mamy nasz „Power of Love”, ciarki i ekscytację podczas oglądania poniższych zdjęć z sesji. 

Zresztą możemy śmiało Wam zdradzić, że to właśnie Kinga i Damian w dniu swojego ślubu wybrali się z nami na krótką sesję do pobliskiego sadu obok sali weselnej, która to sesja okazała się być mini sesją plenerową. Wybierając się z Parą Młodą na sesję w dniu ślubu, która jest przytłoczona ogromem stresu związanym z organizacją wesela, zawsze wykonujemy kilka standardowych zdjęć, które są dla Was piękną pamiątką dnia ślubu. Uwierzcie nam – zdajemy sobie sprawę jaki stres Wam towarzyszy podczas sesji w dniu ślubu:)
Myśleliśmy zrobimy szybką sesję, bo pewnie jak każda młoda para będą chcieli szybko wrócić do gości, a było wręcz przeciwnie:)… Byli zrelaksowani, a przed aparatem czuli się ze sobą tak swobodnie, jakby pracowali z fotografem codziennie. Atmosfera podczas ich sesji była świetna. Nie ukrywamy, że chcieliśmy wtedy się tam z nimi „ukryć” przed światem:). 

Cała sesja plenerowa z Kingą i Damianem była dla nas jeszcze bardziej wspaniała i ekscytująca. Było mnóstwo miłości, przytulania i pocałunków o zachodzie słońca.

Co tu dużo mówić, kto chciałby takie zdjęcia?:) – myślę, że lista chętnych na sesję w tym miejscu będzie jeszcze dłuższa po zobaczeniu tych zdjęć.
Zobaczcie sami, Zapraszam !

Poprzedni / Prev Sesja ślubna w Parku Bednarskiego i na Kopcu Krakusa w Krakowie - Wedding session in Bednarski Park and Krakus Mound in Krakow
Następny / Next Sesja ślubna na zamku w Pieskowej Skale - Wedding session at the castle in Pieskowa Skala

Comments are closed.

Prawy guzik myszy nie działa na naszej stronie. The right mouse button does not work on our site.