0
pl
Twój koszyk jest pusty

Sesja ślubna na Jurze Krakowsko- Częstochowskiej – Wedding session at Jura Krakowsko-Częstochowska

Off-roadowa sesja ślubna na Jurze.

Góra Biakło w Olsztynie koło Częstochowy, nazywana również Małym Giewontem to skaliste wzgórze na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Skaliste szczyty pokryte zielenią traw, piękna panorama zachwycają swoim urokiem. Do tego łatwy dostęp, dobry dojazd oraz bezpłatny parking sprawiają, że jest to idealne miejsce na wykonanie plenerowej sesji ślubnej. Miejsce to jest bardzo popularne ze względu na swój urok, jednak nie jest to miejsce typowo górskie, w którym spotkać można wielu spacerowiczów.

Oglądając zdjęcia z sesji Kasi i Daniela nie ma wątpliwości, że była ona wyjątkowa. Ich marzeniem była sesja off-roadowa na górskim szczycie.
Off-road to ich pasja, obydwoje kochają podróże, przygody i adrenalinę. Na początek wjechaliśmy samochodem pod samą górę, aby wykonać zdjęcia z samochodem w tle. Mając przed sobą dwoje zakochanych w sobie małżonków pokierowaliśmy Kasią i Danielem tak, aby wydobyć na zdjęciach ich miłość, naturalność, czułość i niesamowite uczucia. Cała sesja była odbyła się w miłej atmosferze, obydwoje świetnie pracowali z aparatem, zwłaszcza Kasia, a do tego piękne widoki… Pogoda tego dnia nam dopisała, wykonaliśmy wiele różnorodnych kadrów, było pięknie, a zdjęcia wyszły rewelacyjnie!

Pobliski zwykły las, do którego zeszliśmy pod koniec sesji, stał się magicznym miejscem za sprawą kolorowych dymów i przebijającego się przez drzewa światła. Koniec sesji zaowocował również spontanicznym zakopaniem się samochodu Młodej Pary. Która Panna Młoda marzy o tym marzy? – zdecydowanie Kasia :). 

Kasiu i Danielu, dziękujemy Wam za emocjonującą przejażdżkę i doskonałą współpracę.

Edit: Zdjęcie z tej sesji zostało nagrodzone przez ISPWP (International Society of Professional Wedding Photographers) w kategorii humor.
Jak myślicie które?
Odpowiedź znajdziecie na naszym facebooku, zapraszamy. 🙂 
Facebook

 

Poprzedni / Prev Kinga i Damian
Następny / Next Sesja ślubna w Ogrodach - Wedding Session in the Gardens

Comments are closed.

Prawy guzik myszy nie działa na naszej stronie. The right mouse button does not work on our site.