0
pl
Twój koszyk jest pusty

Ślub w Domu weselnym Zakątek przy Lesie – Wedding in the Wedding House Zakatek przy Lesie

Wyjątkowy reportaż pełen emocji. Eksplozja energii. Spontaniczne reakcje. Autentyczne momenty. Gesty. Spojrzenia. Wzruszenia. Radość. Czułość. Szaleństwo. Zobaczcie jak wyglądał ich dzień ślubu.

Czy można marzyć o lepszej atmosferze podczas fotografowania ślubów? Atmosfera oraz ludzie, którzy ją tworzą to najwspanialsza ” ślubna dekoracja”. I taki był właśnie ten ślub – emocje na pierwszym planie. To był wyjątkowy reportaż pełen emocji. Naturalność i klimat, który będziemy wspominać latami. Mamy nadzieję, że Oni również!


Sesja narzeczeńska – poznajmy się przed ślubem !

Z Asią i Andrzejem kojarzy nam się najbardziej słowo “uśmiech”. To para fantastycznych, pogodnych, zarażających uśmiechem ludzi. Kreatywni i mocno zaangażowani w organizację swojego ślubu. Od początku czuliśmy, że to będzie jeden z tych “szczególnych” reportaży.

Ale zanim o reportażu, to musimy wspomnieć o ich sesji narzeczeńskiej. Nie musieliśmy ich długo przekonywać, że warto. Ich sesja narzeczeńska w naturalnym klimacie o zachodzie słońca wypadła zjawiskowo. Możecie ją również zobaczyć na naszym blogu. Zdjęcia robiliśmy w Przylasku Rusieckim, gdzie przeprowadzono w ostatnim czasie niebywała metamorfozę. Światło sprzyjało nam bardzo tego popołudnia, a efekty możecie zobaczyć na naszym blogu.

Czemu wspominamy w tym miejscu o sesji narzeczeńskiej? Bo bardzo często takie spotkanie buduje relacje między nami a Wami. Bo poznajemy się bliżej, dzięki czemu, podczas dnia ślubu, nie jesteśmy dla Was dwójką obcych ludzi. Stajemy się już wtedy bardziej niewidoczni, wtapiamy się w bieg wydarzeń, a Wy czujecie się bardziej swobodnie. Dodatkowym atutem są jak zwykle piękne zdjęcia.

Sesje narzeczeńskie to też pretekst, by się przekonać jak pracujemy, jak jesteśmy zaangażowani a finalnie, jak Wy wypadacie przed naszym obiektywem.


Dzień ślubu to zawsze spectrum emocji. To zgiełk i bieganina podsycana stresem, albo zupełnie odwrotnie – spokój i atmosfera oczekiwania. Emocji jest jak zwykle wiele. Jesteśmy różni i różnie przeżywamy ten ważny dzień. Jest to dla nas niezwykle istotne, by dokumentować autentyczne emocje. By zdjęcia z reportażu, jakie otrzymujecie były naturalne i przywoływały prawdziwe momenty.

To od Was zależy co ma się znaleźć w tej opowieści. Od jakiego momentu mamy Wam towarzyszyć w ślubnych przygotowaniach. To Wasz dzień – najważniejsze by zorganizować go zgodnie z tym, co pragniecie, co w sercu Wam gra.


Dzień ślubu

Asia i Andrzej zorganizowali swój ślub i wesele w rodzinnym Krakowie. Styl rustykalny wpisał się w krakowski klimat idealnie. Mnóstwo zieleni i otaczająca natura, doskonale łączyła się z miejscem wesela – Domu weselnego Zakątek przy Lesie. Podczas przygotowań w rodzinnym domu panowała luźna atmosfera, która wyzwalała spontaniczne gesty, uśmiechy i naturalność – tak jak lubimy najbardziej. Wybór ślubnego auta skradł nam serca – kochamy stylowe klasyki! 


Ceremonia ślubu pełna radości

Ceremonia w kościele również była pełna radości. Asia i Andrzej często na siebie spoglądali i uśmiechali się niemal przez cały czas. Czuć było błogą radość, którą przeżywają. Często ceremonie kościelne są otoczone aurą przygnębiającej powagi. Tutaj było inaczej, co mamy nadzieję, dostrzeżecie na zdjęciach. Kontynuacją tej radosnej aury było bardzo energetyczne wyjście z kościoła. Uwielbiamy ten moment.


Dynamicznie i z przytupem czas na świętowanie!

Przyjęcie weselne było prawdziwą bombą energetyczną. I nie mamy tu na myśli tylko szaleństw na parkiecie. Spontaniczność i otwartość gości, ich żywe reakcje budują zawsze tę autentyczną atmosferę każdego przyjęcia. To Wasi goście, najbliższa rodzina, przyjaciele, dzieci tworzą klimat i poniekąd nadają rytm całej ślubnej historii. Te na pozór mało istotne, drugoplanowe momenty, tworzą swoistą ramę, dopełniają i puentują reportaż ślubny.

Staramy się być blisko nie tylko stałych punktów wesela. Ukradkiem łapiemy emocje podczas toastów, zabaw dzieci czy zwykłych rozmów. Im więcej się dzieje, tym więcej mamy okazji do różnorodnych kadrów.

A działo się niemało! Były szaleństwa na parkiecie, tradycyjne oczepiny. Zimne ognie i fotobudka urozmaicały czas poza parkietem. I radość była i zabawa, aż po świt. To był reportaż ślubny pełen emocji !

Sami przepełnieni radością na wspomnienie tego dnia, zostawiamy Was z tą wyjątkową i piękną historią.


Sala weselna : Zakątek przy Lesie, Łętowice

Dom Weselny Zakątek przy lesie | Facebook

Zespół: Actum

Zespół muzyczny ACTUM | Facebook

Poprzedni / Prev Karolina i Krzysztof
Następny / Next Joanna i Andrzej

Comments are closed.

Prawy guzik myszy nie działa na naszej stronie. The right mouse button does not work on our site.