0
pl
Twój koszyk jest pusty

Ślub w Dworku Parkowym w Chorzowie – Wedding at Park Manor in Chorzów

Sezon weselny 2020 rozpoczął się zupełnie inaczej niż było nam to dotąd znane. Od momentu rozpoczęcia się pandemii koronawirusa w Polsce (w marcu 2020), organizacja przyjęć weselnych stała się niemożliwa. Wiele par młodych przełożyło swoje wesela na inny termin, niektóre z nich zdecydowały się na kameralny ślub (zgodny z obowiązującymi rozporządzeniami), a przyjęcie również odłożyło w czasie. Ogromna liczba przyszłych nowożeńców, planujących swój wielki dzień na czerwiec i miesiące późniejsze, była zdezorientowana.

Pary młode, jak i cała branża ślubna oczekiwali wytycznych ze strony rządu na temat urządzania przyjęć. Od 6 czerwca 2020 możliwa była organizacja przyjęć weselnych do 150 osób, tego dnia miał się też odbyć ślub Kasi i Daniela, którzy tego dnia byli przepełnieni radością, że ich ślub się odbędzie.

Co więcej, każda fotografia ślubna z tej opowieści nasycona jest ciepłem i radością, jakie roztaczali wokół siebie nowożeńcy: uśmiechnięci, swobodni i wpatrzeni w siebie. We wnętrzach świątyni oraz podczas wesela w Dworku Parkowym, na pierwszy plan wybijało się ich szczęście i prawdziwe uczucie. Właśnie dla takich emocji, jako fotograf ślubny, z przyjemnością towarzyszę parom młodym w szczególnych dla nich chwilach i niecodziennych miejscach.

Zobaczcie sami, Zapraszam !

Poprzedni / Prev Wielki dzień po pandemii koronawirusa
Następny / Next Katarzyna i Daniel

Comments are closed.

Prawy guzik myszy nie działa na naszej stronie. The right mouse button does not work on our site.