0
plen
Twój koszyk jest pusty

Ślub w Dworku Szlacheckim w Sieciechowicach – Wedding at Manor House in Sieciechowice

Przygoda tego dnia zaczęła się na przygotowaniach u Pana Młodego, po czym jak zwykle wybraliśmy się z aparatami i kamerami do Pani Młodej, droga nie zapowiadała się na skomplikowaną, jednak telefon do przyjaciela, czyli Pana Młodego pomógł nam w dotarciu do celu – gdy już wydawało nam się że jesteśmy na końcu drogi pośród malowniczych okoliczności przyrody ukazała nam się droga pośród przepięknych, żółtych słoneczników która zaprowadziła nas prosto do domu Marty.

Już przy wejściu zachwyciła nas wyjątkowa suknia Pani Młodej – obłędnie piękna, dwukolorowa, brzoskwiniowa, pasująca idealnie do jej karnacji, tworząc ciepłą i stonowaną stylizacje. Po przygotowaniach Marta przywitała Andrzeja przed domem, a towarzyszył nam również w tym momencie zespół Telex, z którymi później pracowaliśmy na sali weselnej.

Ceremonia odbyła się w pięknym, jasnym kościele Matki Bożej Pocieszenia w Krakowie – nasze aparaty kochają światło, a w tym kościele go na pewno nie brakowało. Polecamy ten kościół 🙂 Również ze względu na…. KLIMATYZACJĘ!- tak,tak, klimatyzację, nam też było trudno w to uwierzyć dopóki sami tego nie zobaczyliśmy. Po prostu kościół marzenie dla fotografów, jak i Par Młodych oraz wiernych w upalne dni. Przysięga małżeństwa dostarczyła wiele emocji, po czym miało miejsce równie emocjonalne wyjście z kościoła. Dawno nie widzieliśmy tyle radości i szczęścia u wychodzącej z kościoła Pani Młodej.Na zabawę Para Młoda zabrała nas do Dworku Szlacheckiego w Sieciechowicach, a całość zabawy prowadził wspomniany już zespół TELEX. Przygotowany wcześniej film z podziękowaniami dla rodziców do piosenki Justina Timberlake’a okazał się strzałem w dziesiątkę, rodzice naszej pary płakali ze śmiechu i wzruszenia (film do zobaczenia w portfolio), my zresztą również już przy montażu tego teledysku wiedzieliśmy, że sceny z tego filmu odegrali ma miarę oskara:)

Dodatkową atrakcją na weselu były życzenia składane młodej parze przez gości poprzez wdychanie baloników z helem. Wszyscy mieli ubaw po pachy, każdemu polecamy tego typu dodatek ślubny:) My również skorzystaliśmy z okazji żeby złożyć życzenia Parze Młodej zmienionym głosem:)

Zapraszamy na reportaż.

Poprzedni / Prev Anna i Grzegorz
Następny / Next Marta i Andrzej

Comments are closed.

Prawy guzik myszy nie działa na naszej stronie. The right mouse button does not work on our site.