Warning: Undefined variable $ub in /home/lukaszmbr/ftp/fabryka/wp-content/plugins/advanced-page-visit-counter/public/class-advanced-page-visit-counter-public.php on line 148

Warning: Undefined variable $ub in /home/lukaszmbr/ftp/fabryka/wp-content/plugins/advanced-page-visit-counter/public/class-advanced-page-visit-counter-public.php on line 160
Ślub w sali weselnej Herbowa w Łapanowie - Wedding at the Herbowa wedding hall in Łapanów • Fabryka Marzeń - Fotografia i film.
0
plen
Twój koszyk jest pusty

Ślub w sali weselnej Herbowa w Łapanowie – Wedding at the Herbowa wedding hall in Łapanów

Gratulacje Kochani! Idealna pogoda, cudowna oprawa, prawdziwa miłość – wszystko, absolutnie wszystko złożyło się na to bajkowe wesele. Zobaczcie jakie piękne chwile z wczorajszego dnia uchwyciły nasze aparaty. Przyjęcie weselne odbyło się w Sali Weselnej Herbowej w Łapanowie, a do tańca porywał zespół Geminix.

Para młoda wspomina nas tak:

Wszystkim poszukującym fotografa i kamerzysty z całego serca polecamy Fabrykę Marzeń. Wszystko wykonane profesjonalnie, w miłej atmosferze, z pomysłem, dzięki czemu mamy bardzo fajną pamiątkę. Widać, że Fabryka Marzeń jest firmą z pasją i naprawdę lubią to co robią ponieważ zarówno zdjęcia jak i filmy wyszły cudownie, pomysłowo spełniając tym samym wszystkie nasze oczekiwania, jeszcze raz Polecam wszystkim przyszłym parom młodym, na pewno stawiając na nich nie pożałujecie swojego wyboru i będziecie zadowoleni.

Poprzedni / Prev Sylwia i Tomasz
Następny / Next Joanna i Jakub

Comments are closed.

Prawy guzik myszy nie działa na naszej stronie. The right mouse button does not work on our site.