0
pl
Twój koszyk jest pusty

Ślub w sali weselnej Zacisze w Dąbrowie Górniczej – Wedding at the wedding hall Zacisze in Dąbrowa Górnicza

Witajcie Kochani! Dziś na blogu ślub Pauliny i Damiana, z którymi spotkaliśmy się przed ślubem, aby zrealizaować teledysk ślubny z podziękowaniami dla rodziców. W dniu ich ślubu mieliśmy rewelacyjne nastawienie i humor, ponieważ kręcenie z nimi teledysku pokazało nam, że są oni rewelacyjną parą, pełną poczucia humoru i uśmiechu. Po prostu przemili i przekochani, no zakochać się w nich można :). Reportaż rozpoczęlismy przygotowaniami u Pana Młodego. Tam wszystko było dopięte na ostatni guzik, zero stresu, uśmiech nie znikał Damianowi z twarzy. Zdjęcia z przygotowań do ślubu realizowane są z reguły w domu Panny Młodej, zobaczcie jak pięknym ich uzupełnieniem są zdjęcia wykonane w ogrodzie, gdzie skorzystaliśmy z naturalnego światła.

Potem przyszedł czas na nasz „first look”, gdy auto z Panem Młodym wjechało na posesję czuć było ekscytację. Uwielbiamy ten moment, gdy Pan Młody podchodzi do Pani Młodej:). Jest to bardzo intymny i emocjonalny moment, któremu towarzyszyli tutaj zarówno goście, jak i rodzina.

Po pięknej ceremonii w kościele przyszedł czas na wesele, które odbyło się w sali Zacisze w Dąbrowie Górniczej. Ogromnie cieszyliśmy się z tego faktu , ponieważ nie był to nasz pierwszy ślub w tym miejscu i mamy o tej sali i całej je obsłudze bardzo dobrą opinię. Możemy śmiało powiedzieć że jest to jedna z najlepszych sal na Śląsku pod każdym względem. Ale po przyjeździe sala Zacisze zaskoczyła nas po raz kolejny, oczywiście pozytywnie. Zobaczcie jaka piękna antresola czekała na Parę Młodą po przybyciu na miejsce. Rewelacja, petarda to mało powiedziane! Gratulujemy Wam realizacji tego pomysłu.

Po uroczystym przywitaniu chlebem i solą przez menadżerkę sali P. Agatę, przyszedł czas na rzucanie kieliszkami, życzenia gości, i pierwszy taniec Pary Młodej. Co się potem działo sami zobaczcie. Powiemy Wam tylko, że nie zabrakło wzruszeń podczas wyświetlania filmu dla rodziców, nie zabrakło śmiechu podczas zabawy, nie zabrakło efektów specjalnych podczas krojenia tortu i nie zabrakło płatków róż spadających z nieba.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Poprzedni / Prev Sesja ślubna w Ogrodach - Wedding Session in the Gardens
Następny / Next Paulina i Damian

Comments are closed.

Prawy guzik myszy nie działa na naszej stronie. The right mouse button does not work on our site.