0
pl
Twój koszyk jest pusty

Ślub w Starym Dworze Maciejówka- Wedding in the Old Court House Maciejowka

Dzisiejsi bohaterowie naszego wpisu to Natalia i Damian, to właśnie z nimi nasza ekipa spędziła ten wyjątkowy dla nich dzień.

Wszystko było dopięte na ostatni guzik, kilka dni przed ślubem spotkaliśmy się ponownie, żeby omówić i dopiąć wszystkie szczegóły na ostatni guzik, więc nie było tutaj mowy o stresie, jaki zazwyczaj towarzyszy Parom w dniu ich ślubu. Przygotowania miały miejsce w domach rodzinnych Pary Młodej. Najpierw pojechaliśmy do Pana Młodego, a potem do Pani Młodej. Natalia w swojej sukni ślubnej wyglądała zjawiskowo! Podczas przygotowań była świetna atmosfera, była też whiskey, szampan i dużo śmiechu oraz czas na pamiątkowe zdjęcia rodzinne po błogosławieństwie. Gdy zbliżała się godzina ceremonii, Para wsiadła do stylowego Garbusa w wersji cabrio w pięknym czarnym kolorze, by udać się do kościoła. Czas przed przyjazdem pierwszych gości wykorzystaliśmy na kilka ujęć z garbusem i trzeba przyznać, że ta para razem wygląda  obłędnie 🙂

Jako wymarzone miejsce na ceremonię ślubną wybrali piękny kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa w Jaworznie-Byczynie. Do ołtarza poprowadził Panią Młodą jej tata. Natalia wybrała piękny katedralny długi welon, który ciągnął się za nią przez kilka metrów po białym dywanie, którym dumnie kroczyła środkiem świątyni do ołtarza gdzie czekał na nią  Damian. Wszystkie oczy gości były skupione na Pani Młodej – otulona zwiewnym, ciągnącym się w nieskończoność materiałem , wyglądała jak prawdziwa księżniczka, która za chwilę wyjdzie za mąż za swojego wymarzonego księcia 🙂 Cóż możemy napisać – piękna i romantyczna, taka była cała ceremonia.

Następnie Para Nowożeńców udała się na wesele, które miało miejsce w Starym Dworze Maciejówka w Porębie Żegoty w pobliżu Alwernii. Tuż po przyjeździe wykonaliśmy obowiązkowe zdjęcie grupowe tuz przed salą, a po przywitaniu miały miejsce życzenia gości.

Goście weselni bawili się przy dźwiękach zespołu Bessi Band, nie brakowało też kolorowych drinków przygotowanych przez barmanów z Mobilne Eventy. W przerwie zaprosiliśmy gości do ogrodu na zdjęcia indywidualne z Parą Młodą, a po nich zostaliśmy jeszcze na chwilkę z Natalią i Damianem na krótkiej sesji wykorzystując piękne otoczenie Maciejówki.

Tego dnia było wszystko, a my te elementy złożyliśmy w jedną historię. Historię przepełnioną szczęściem, wzruszeniem, oraz po brzegi wyładowaną emocjami. Zapraszamy do oglądania.

Sala weselna : Stary Dwór Maciejówka, Poręba Żegoty

Stary Dwór Maciejówka | Alwernia gmina | Facebook

Zespół: Bessi Band

Zespół Muzyczny Bessi Band | Facebook

Barmani: Mobilne Eventy

Mobilne Eventy | Kraków | Facebook

Poprzedni / Prev Natalia i Damian
Następny / Next Sesja narzeczeńska w Dworku w Mogilanach – Engagement session at the Manor House in Mogilany

Comments are closed.

Prawy guzik myszy nie działa na naszej stronie. The right mouse button does not work on our site.