0
pl
Twój koszyk jest pusty

Ślub w Warowni Pszczyńskich Rycerzy w Pszczynie – Wedding at the Warownia in Pszczyna

Bajkowy Ślub Oli i Andrzeja.

Chcemy Wam dzisiaj opowiedzieć bajkę o Oli i Andrzeju.

Dawno, dawno temu, żyli sobie… tym wstępem powinna się rozpoczynać opowieść o bajkowym ślubie naszej Pary Młodej!

Uwielbiamy śluby tematyczne, a jeszcze bardziej gdy możemy towarzyszyć parze cudownych dwojga ludzi, ciepłych i serdecznych. Podczas przygotowań oboje byli przejęci tym co ma się tego dnia wydarzyć, jednak na ich twarzach cały czas było widać malujące się szczęście.

Wyjątkowy Ślub Oli i Andrzeja odbył się w kościele p.w. Miłosierdzia Bożego w Sosnowcu, a wesele bajecznym i magicznym zamku – Warowni Pszczyńskich Rycerzy w Pszczynie. Tak wielu atrakcji nie mieliśmy okazji jeszcze doświadczyć podczas jednego weselnego popołudnia i nocy!

Nasza Para Młoda została przywitana na zamku w iście królewski sposób. Rycerze, piękne stroje, atmosfera średniowiecza, płatki róż sypane przed Młodych, wystrzał armaty, spektakularne pojedynki rycerskie, szpaler złożony z gości weselnych – tak, było pięknie.

Myśleliśmy, że w kwestii pierwszego tańca już nic nie jest w stanie nas zaskoczyć – nic bardziej mylnego. Unikalna i oryginalna oprawa pierwszego tańca  w wykonaniu Oli i Andrzeja w towarzystwie dodatkowych 2 par w pięknych strojach zrobiła niesamowite wrażenie na wszystkich.

Byliśmy zachwyceni nie tylko scenerią w jakiej odbyło się wesele, ale również scenami średniowiecznymi odgrywanymi przez obsługę. Dziękujemy za super współpracę całej obsłudze Warowni – z taką ekipą moglibyśmy filmować każdy ślub! W trakcie wesela poznaliśmy również bardzo utalentowanych muzyków z zespołu Coversi.

Zobaczcie co udało nam się uwiecznić na fotografiach z tego bajkowego dnia.

Poprzedni / Prev Premiera teledysku do piosenki "Ja robię to” – The premiere of the music video clip
Następny / Next Sesja ślubna w Ogrodach Kapias – Wedding session in the Kapias Gardens

Comments are closed.

Prawy guzik myszy nie działa na naszej stronie. The right mouse button does not work on our site.