0
pl
Twój koszyk jest pusty

studio video on-line

Mobile video studio

Mobilne studio Video

Profesjonalne mobilne studio Atem Pro BlackMagic. Obsługuje sprzętowe przesyłanie strumieniowe na żywo do wszystkich platform medialnych, takich jak YouTube, Facebook czy Twitch z jednoczesnym nagrywaniem materiału w pełnej jakości.

Profesjonalne przenośne studio Atem Pro BlackMagic do transmisji on-line to czterokanałowy przełącznik produkcji na żywo ze zintegrowanym panelem sterowania zaprojektowanym do strumieniowania na żywo z czterech kamer HD 1080p60. Wyposażone m. i. w sprzętowy enkoder do streamingu przez Ethernet na YouTube Live, Twitch i Facebooka. Nie ma potrzeby instalowania dodatkowego oprogramowania do przesyłania strumieniowego. Sprzętowe jednoczesne nagrywanie na dyski w H.264. MultiView o rozszerzonej funkcjonalności z grafiką, statusem nagrania, statusem anteny, miernikami audio, podgląd i wyjście programu na jednym ekranie. Przejrzyste i łatwe w obsłudze, dodatkowo podświetlane przyciski kontrolne umożliwiają łatwy wybór sygnału wejściowego, kontrolowanie przejść, klawiszy, ustawień i DVE. System w pełni obsługiwany przez jedną osobę z możliwością rozbudowy przez sieć o dźwiękowca, grafika, reżysera wizji lub operatorów kamer. System może pracować z rozstawionymi kamerami bez operatorów (np. przy studyjnych transmisjach) lub czterema kamerami rozstawionymi do 200 metrów od reżyserki wraz z operatorami każdej kamery (większe konferencje, mecze, itd). Możliwość dołożenia ujęć z drona (również on line) lub prezentacji z komputera prowadzącego. 

Zalety naszego systemu:

 • Obsługuje sprzętowe przesyłanie strumieniowe na żywo do wszystkich platform medialnych, takich jak YouTube, Facebook czy Twitch.
 • Obsługuje podłączenie do 4 kamer lub komputerów.
 • Przyciski szybkiego strumienia, transmisji na żywo i nagrywania
 • Mikser audio obsługuje ogranicznik, kompresor, 6-pasmowy korektor i wiele więcej!
 • Dodatkowe dwa stereofoniczne wejścia audio do podłączenia dodatkowych mikrofonów stacjonarnych lub klapowych.
 • Standardowo automatycznie konwertuje i ponownie synchronizuje wszystkie wejścia HDMI.
 • W pełni kompatybilny z systemami firmy BlackMagic.
 • Wewnętrzne nośniki dla 20 grafik RGBA o jakości emisji dla tytułów, otwierających płyt i logo.  Obsługiwane są popularne formaty obrazów, takie jak PNG, TGA, BMP, GIF, JPEG i TIFF.
 • Zawiera szeroki zakres profesjonalnych efektów wideo.
 • Zawiera zaawansowany klucz chrominancji ATEM do pracy z zielonym / niebieskim ekranem.
 • Zawiera Full HD DVE do efektów obrazu w obrazie i przejść DVE.
 • Przejścia jakości transmisji, w tym miksowanie, zanurzanie i czyszczenie.
 • Działa w stylach przełączania efektów cut-bus lub profesjonalnych miksów.
 • Miniaturowa konstrukcja całego systemu. Bardzo duża mobilność.
 • Wbudowane sterowanie Ethernet pozwala na rozwiązania rozbudowy systemu o dodatkowych członków ekipy.

reżyser wizji

operator

dźwiękowiec

grafik

 • Realizacja wielokamerowego wydarzenia za pomocą naszego systemu z jedną osobą nadzorującą bez konieczności operatorów kamer, dźwiękowców, itp. (transmisja on line w portalach społecznościowych oraz/lub nagrywanie na nośnik danych).
 • System idealnie sprawdza się w bezpiecznej archiwizacji konferencji z zachowaniem 100% poufności. Nagrywanie bezpośrednio na dysk z montażem on line podczas wydarzenia. Po skończonym wydarzeniu klient otrzymuje dysk z gotowym filmem 1080p 60 klatek w najbardziej popularnym kodowaniu H.264 do odtworzenia pod każdym systemem. 
 • W dzisiejszych czasach system doskonale sprawdza się na weselach aby pokazać co się dzieje on line lub otrzymać gotowy film reportażowy w dniu wesela. Oczywiście film znacząco różni się od produkcji montowanej tygodniami z podkładaną muzyką, jednak co raz więcej par decyduje się na taką realizację. 

W podstawowej konfiguracji naszego systemu znajduje się mobilna reżyserka do wyboru źródła nadawania z monitorem poglądowym, rozbudowany 6 kanałowy mikser dźwięku, dotykowy panel do ładowania grafik, cztery kamery pełno klatkowe w tym jedna obrotowa, enkoder sprzętowy do streamingu na YouTube, Facebooka, Twitcha. Nagrywarka SSD. Opcjonalnie oświetlenie lokacji, ujęcia z drona, przygotowanie grafik do transmisji, green screen, mobilne łącze LTE oraz wszystko co może być potrzebne przy Waszej realizacji. Koszt transmisji uwarunkowany jest od czasu oraz skomplikowania transmisji. Zapewniamy pełne wsparcie w realizacji od pomysłu do wykonania. Zapraszamy do wysłania zapytania o Waszą realizację.

Prawy guzik myszy nie działa na naszej stronie. The right mouse button does not work on our site.