0
pl
Twój koszyk jest pusty

Ślub w Sale Weselne Venecia & Verona w Szczyrku – Wedding in Venecia & Verona Wedding Rooms in Szczyrk

Ola i Adam to bardzo sympatyczna para. Co prawda przed ślubem z racji odległości nie spotkaliśmy się na żywo, ponieważ na codzień mieszkają w Anglii, ale mieliśmy okazję porozmawiać z Adamem „face to face” poprzez WhatsApp i bardzo szybko złapaliśmy pozytywne wibracje :).

Ucieszyliśmy się na wiadomość, że ceremonia ślubna odbędzie się w Szczyrku. Jest to jedno z naszych ulubionych miast w Polsce, wielokrotnie fotografowaliśmy śluby w Szczyrku i zawsze z przyjemnością tam wracamy. Swój wymarzony ślub mieliśmy właśnie w tym mieście, więc będąc na każdym Waszym ślubie w Szczyrku z ogromnym sentymentem wracamy myślami do „naszego dnia”.

Sesja narzeczeńska – poznajmy się!

Z Olą i Adamem poznaliśmy się „na żywo” na październikowej jesiennej sesji narzeczeńskiej, podczas której oswoili się z naszymi aparatami, była świetna zabawa i wiele uśmiechów, już w dniu sesji obydwoje czuli się pewnie i swobodnie. Po zobaczeniu zdjęć z sesji już z niecierpliwością czekali na więcej.

Dzień ślubu

Aleksandra i Adam pobrali się w zabytkowym kościółku Św. Jakuba, a wesele zorganizowali w sali Venecia & Verona w Szczyrku gdzie świetną zabawę zapewniał DJ Mateusz Idzik. 

Po życzeniach i obiedzie  nadszedł czas na pierwszy taniec. Para Młoda cudnie prezentowała się tańcząc w ciężkim dymie – taką dodatkową atrakcję zapewniła im wspaniała sala, a DJ Idzik podczas całego wieczoru świetnie spisał się jako prowadzący imprezę. Wesele było naprawdę udane, oprócz tańców i długich radosnych rozmów przy stołach były też wzruszające chwile oraz biesiada z kapelą góralską, która przeprowadziła test dla nowej Młodej Pary, a ich obecność wywołała wiele śmiechu wśród zebranych.

Zapraszamy Was do zobaczenia części zdjęć z tego reportażu fotograficznego!

Sala weselna : Venecia & Verona, Szczyrk

Sale Weselne Romeo & Julia, Venecia & Verona | Szczyrk | Facebook

DJ: DJ Mateusz Idzik

DJ Mateusz Idzik | Zory | Facebook


Poprzedni / Prev Aleksandra i Adam
Następny / Next Sesja narzeczeńska w Parku Śląskim – Engagement session in Silesian Park

Comments are closed.

Prawy guzik myszy nie działa na naszej stronie. The right mouse button does not work on our site.